Pračka Samsung WW7500 AddWash: Umožní přidat prádlo během pracího cyklu

To, co je běžné u praček s horním plněním, tedy přidání zapomenutého prádla, pracího prášku či aviváže v průběhu pracího cyklu, si nyní budou  moci dopřát i majitelé praček s předním plněním .Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. totiž přichází na trh s revoluční pračkou Samsung WW7500 AddWash vybavenou speciálními dvířky, která jsou umístěna ve vrchní části hlavních dvířek.

Samsung WW7500 AddWash - přidání prádla v průběhu pracího cyklu Foto: Samsung, oficiální zdroj

Celý proces vkládání prádla v průběhu cyklu je velmi jednoduchý. Stačí stisknout tlačítko Pauza a následně otevřít „dvířka ve dvířkách“, která jsou dostatečně velká, aby bylo možné přidat i svetr nebo třeba džíny. Vložit je možné i oblečení, které lze prát pouze v režimu ruční praní, nebo přidat extra dávku aviváže. Dvířka AddWash jsou vybavena dětskou pojistkou, jež zabraňuje malým dětem, aby je samy otevřely.

Samsung WW7500 AddWash - přidání prádla v průběhu pracího cyklu Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

Pračka napojená na telefon – inovace, která usnadní praní

Samsung WW7500 AddWash je vybavena i funkcemi, které lze propojit jak s tzv. chytrými telefony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS. Propojení pračky s telefonem považuje 55 % respondentů za příjemnou novinku, která by jim umožnila mít neustálý přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu, aniž by jej museli přímo kontrolovat. Praktická je také možnost nastavit si telefon tak, aby uživatele upozornil těsně před začátkem nového cyklu. Mohou pak například vložit jemné prádlo pouze na cyklus máchání.

Samsung WW7500 AddWash - přidání prádla v průběhu pracího cyklu Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

Nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu

Z průzkumu mj. vyplynulo, že více než polovina respondentů by u své pračky ocenila takový cyklus, který si s prádlem důkladně poradí za kratší dobu, než je jedna hodina. Model WW7500 Addwash vypere díky programu Samsung SuperSpeed až 5 kg náplně za méně než hodinu, což z něj, dle informací výrobce, činí nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu. Technologie SpeedSpray, která vstřikuje vodu do bubnu za pomoci trysek, pomáhá rychleji rozpouštět prací prášek a prádlo je rychleji čisté. Z trysek poté proudí čistá voda, jež prádlo zbaví zbytku pracího prostředku a současně je ihned vypouštěna.

 

Pro většinu uživatelů je při výběru pračky klíčová spotřeba energie

Spotřeba energie je při výběru pračky na prvním místě pro více než čtyři pětiny účastníků průzkumu. Pračka Addwash disponuje technologií EcoBubble™ vytvářející z prášku, vzduchu a vody aktivní pěnu, která proniká do tkanin čtyřicetkrát rychleji, než běžná směs prášku a vody. EcoBubble™ přináší šetrnou péči o obalečení a zároveň vynikající čistící schopnosti i při praní při nižších teplotách, čímž šetří energii. Všechny modely patří do energetické třídy A++.

 

10 letá záruka na motor

Pračky AddWash jsou také vybaveny digitálním invertorovým motorem, který šetří energii, minimalizuje hluk a zajišťuje dlouhou životnost spotřebiče. Samsung navíc poskytuje na motor 10letou záruku.

Samsung WW7500 AddWash - přidání prádla v průběhu pracího cyklu Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

Pračka přichází s jarem

Pračka AddWash bude na českém trhu dostupná od března 2016 v modelových řadách WW7500 za doporučenou maloobchodní cenu 24 690 Kč, WW6500 za cenu 18 490 Kč a WW5500 za 15 990 Kč.

 

*Průzkum realizovala společnost Samsung Electronics Czech and Slovak ve spolupráci s portálem Žena-in.cz v období prosince 2015. Celkový počet respondentů 1705.

 

Zdroj: Samsung

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.