Bonusová akce Samsung

Přední výrobce kuchyňských spotřebičů Samsung spustil bonusovou akci, která navazuje na již probíhající akci na pračky EcoBubble. Pro prvních 2 100 nových majitelů chladniček vybraných modelových řad Série G (modely RL56/RL58/RL60) a 3050 (modely RB31), resp. pro 1 400 zákazníků z České republiky a 700 ze Slovenské republiky.

button_3000czk

Chladničky Série G stejně jako letošní nové modely 3050 spojuje beznámrazová technologie True No Frost, digitální invertorový kompresor a LED osvětlení. Obě modelové řady vynikají také vysokou spolehlivostí. Spolu se širokým spektrem energetických tříd od A+ až po A+++ jim zaručuje oblíbenost u spotřebitelů, a tím i přední místo na trhu.

 

Kdy se peníze navrací do peněženky

Bonusová akce navazuje na velmi úspěšný loňský bonusový program. Až 3 000 Kč dostanou nazpět na účet nebo složenkou nejrychlejší majitelé vybraných chladniček Samsung Série G nebo 3050, kteří je zakoupí v období od 10. června do 30. září 2013 a zaregistrují se do bonusového programu nejpozději 14 dní od nákupu. Registraci je možné provést na webových stránkách www.samsung-bonus.eu, prostřednictvím SMS nebo P.O. Boxu. Na uvedených internetových stránkách jsou rovněž kompletní informace včetně podrobných pravidel bonusové akce.

 

Zdroj: Samsung

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.