Samsung: Bezdrátové nabíjení smartphonů Galaxy S6 a S6 edge

Bezdrátové nabíječky mobilních telefonů se těší stále větší oblibě. Není divu, nejenže je manipulace s nimi nadmíru jednoduchá, mobil vlastně jen odložíme, především se zbavíme obtěžujících kabelů, které se musí stále někam ukládat a stačí o ně při nabíjení zavadit a a komunikační prostředek se poroučí k zemi.

Bezdrátová dobíjecí podložka pro smartphony Samsung Galaxy S6 a S6 edge  Foto: Samsung, oficiální zdroj

Bezdrátová dobíjecí podložka pro smartphony Samsung Galaxy S6 a S6 edge
Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

Nabíjení nových smartphonů Samsung Galaxy S6 a S6 edge tedy nemůže být jednodušší. Stačí je jen položit na dobíjecí podložku. Technologie pro bezdrátové nabíjení  je již součástí obou telefonů, zákazníci si tak nemusí k podložce navíc pořizovat speciální kryty ani pouzdra pro bezdrátové nabíjení. Díky originálnímu kruhovému tvaru je podložka pro nabíjení Galaxy S6 a S6 edge elegantním, ale zároveň celkem nenápadným designovým kouskem, který sluší moderní domácnost, ale nepřitahuje zbytečně moc pozornosti v interiéru tradičním.

Na český trh vstoupí smartphony Samsung Galaxy S6 a S6 edge a jejich příslušenství oficiálně 17. dubna. Bezdrátová podložka bude k dostání v černé a bílé barvě za výrobcem doporučenou cenu 1 299 Kč s DPH.

 

Zdroj: Samsung

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.