Do pražských obchodních center s navigací

Vyrazit zejména v předvánočním čase do některého z obchodních center je za trest. Užívat si tlačenici a vydýchaný vzduch může jen nejtěžší shopaholik. Pokud tam už pro některý dárek musíte, je ideální vzít centrum rychlou ztečí s přesně lokalizovaným cílem. V šesti pražských OC pro ni můžete využít mobilní aplikaci 2GIS, která podrobně zmapovala  Arkády Pankrác, OC Smíchov, Palladium, Quadrio, Galerii Butovice a OC Šestka.

Mobilní aplikace 2GIS Foto: 2GIS, oficiální zdroj

 

Stačí zadat jméno obchodního centra a aplikace vám hned zobrazí jednotlivá patra s doplňujícími informacemi o konkrétních obchodech, jako jsou například otevírací doba, zda akceptují platbu kartou nebo jejich internetové stránky. K přemísťování v patrech slouží postranní lišta, na které vidíte, v jakém poschodí se nacházíte. Po kliknutí na jiné podlaží se zobrazí jeho aktuální půdorys.

Pro lepší orientaci slouží také možnost zobrazení hlavních vchodů do obchodního centra a nejbližší zastávky MHD. V případě, že do centra jedete autem, 2GIS poradí, kde zaparkovat, resp. zobrazí parkoviště či parkovací zóny s informacemi o ceně parkovného nebo časech jejich možného využití.

Ukázka mobilní aplikace 2GIS Foto: 2GIS, oficiální zdroj

 

Předvánoční honba za dárky může být pro mnohé stresující. Proto jsme se rozhodli našim uživatelům tuto dobu ulehčit a zmapovali jsme několik vybraných obchodních center. Na rozšíření o další obchody pracujeme a věříme, že tuto funkci naši uživatelé ocení,“ přibližuje záměr ředitel společnosti 2GIS Jan Vališ.

 

O 2GIS

2GIS je městský informační systém provozovaný stejnojmennou společností. Aktuálně zahrnuje více než 280 měst v 9 zemích světa včetně metropole České republiky. Díky 2GIS získají obyvatelé i návštěvníci Prahy informace o lékárnách, bankomatech, kadeřnictvích, restauracích, klubech, kinech, divadlech, vysokých školách, úřadech, policii a mnoha dalších organizacích.

Mapa 2GIS obsahuje detailní vyznačení silnic, chodníků a stezek s nejstaršími budovami i novostavbami. Součástí je také vyhledávání optimální trasy pro cestování MHD i autem. V adresáři se zobrazují podrobné informace o organizacích včetně kontaktních údajů, vstupů do budov a nejbližšího parkování, které několikrát do roka aktualizují specialisté společnosti 2GIS.

Systém 2GIS lze používat online na webových stránkách www.2gis.cz. Všechny funkce a mapy jsou dostupné i bez připojení k internetu prostřednictvím aplikace pro počítače, smartphony a tablety. Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store, Google Play, BlackBerry World a Windows Phone Store.

 

Zdroj: 2GIS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.