Informační systém 2GIS pomůže i s výběrem restaurace v různých koutech světa

Informační systém s mapou 2GIS pro počítače a tzv. chytré telefony funguje ve více než 288 městech v 9 zemích světa, kde pomocí filtrování usnadní výběr nejlepší restaurace pomocí různých kritérií. Po zadání hesla „restaurace“ získají uživatelé systému například informace o více než 3 000 podnicích na území Prahy, pokud pak ve filtru zvolí italskou kuchyni, mohou si vybrat z 352 restaurací nabízejících italské speciality.

2GIS: Zobrazení výběru restaurace Oficiální zdroj: 2GIS

2GIS: Zobrazení výběru restaurace
Oficiální zdroj: 2GIS

 

Inteligentní filtry umí vyhledat nejen zaměření restaurace, ale také zda je ne/kuřácká, disponuje dětským koutkem, zda v ní můžete platit kartou nebo jestli má své webové stránky. Možností je ale daleko více. Předností systému 2GIS oproti ostatním vyhledávacím službám je, že funguje i offline. Stačí si stáhnout aplikaci do chytrého zařízení a ani při výpadku sítě uživatel nezabloudí.

Díky 2GIS získají obyvatelé i návštěvníci Prahy rovněž informace o lékárnách, bankomatech, kadeřnictvích, restauracích, klubech, kinech, divadlech, vysokých školách, úřadech, policii a mnoha dalších organizacích.

 

Světová Itálie

 

Jak vyplývá z údajů systému 2GIS Češi obsazují 3. místo na pomyslném žebříčku milovníků italské kuchyně. Zdaleka největší procento italských restaurací ze všech systémem zmapovaných měst má Petrohrad, italských je celých 19 %. Na druhém místě by se umístila Moskva, kde z celkového počtu 2 824 restaurací je italských 341. V Santiagu de Chile je tento poměr 1431 ku 83 a třeba v kyperském Lemesos 405 ku 19. V Dubaji pak nabízí italskou kuchyni pouhých 179 podniků z 8 455.

 

 

Jak se systém používá?

Systém 2GIS lze používat online na webových stránkách www.2gis.cz. Všechny funkce a mapy jsou dostupné i bez připojení k internetu prostřednictvím aplikace pro počítače, smartphony a tablety. Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store, Google Play, BlackBerry World a Windows Phone Store.

Mapa 2GIS obsahuje detailní vyznačení silnic, chodníků a stezek s nejstaršími budovami i novostavbami. Součástí je také vyhledávání optimální trasy pro cestování MHD i autem. V adresáři se zobrazují podrobné informace o organizacích včetně kontaktních údajů, vstupů do budov a nejbližšího parkování, které několikrát do roka aktualizují specialisté společnosti 2GIS.

 

Určitým negativem systému je, že kompenzací za bezplatné používání zobrazuje reklamy. Pokud tedy vyslyšíte žádost a vypnete Adblock.

 

Zdroj: 2GIS

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.