Mužská záležitost – Filmová trička

Parta triček s filmovými motivy dostala dvě nové posily. Jednu jaksepatří chlapskou, odkazující na nejoblíbenější pánské činnosti, které na plátnech kin připomněla trilogie Hangover a jako protipól humornou a ještě víc ztřeštěnou sadu s animovanými hrdiny Looney Tunes.

 

new-yorker_hangover_perex

 

Různorodá trička tak mohou dělat svému nositeli společníka nejen na filmové výlety. Pojďme si je blíž představit .

 

Kocovina jen na triku

Trička s náměty trilogie Hangover, známé u nás jako Pařba v Bangkoku, Pařba ve Vegas a nejnověji do kin teprve mířící Pařba na třetí, budou pravděpodobně výlučnou doménou pánů. I když v reálu u svých partnerek nenajdou pro obdobný životní styl asi příliš pochopení, trička značky New Yorker jako dárku se od nich dočkat mohou a jejich nošení nebude bráno jako provokativní demonstrace oslavy pánských jízd.

 

 

Bugs Bunny a spol

Animovaná kolekce pánských triček z produktové řady s.Oliver Casual se pro změnu inspirovala příběhy Looney Tunes, mezi něž patří vychytralý králík Bugs Bunny, kačer Daffy, prasátko Porky, žlutý kanár Tweety, tasmánský čert Taz, kocour Sylvester nebo buldok Hector. Animovaná série vznikala v produkci Warner Bros mezi lety 1930 až 1969, tedy v období považovaném za zlatý věk americké animace.

Trička s těmito ztřeštěnými postavičkami už mohou doplnit šatník celé rodiny, najdou-li její členové mezi pánských sortimentem pro sebe odpovídající velikost. Vybírat lze z různých barev a potisků.

 

 

Zdroj: New Yorker, s.Oliver

 

Další filmová trička najdete v článku Filmová trička II aneb Lucky Luke přijíždí do vašich šatníků

3 komentáře

 1. Odpovědět

  Jojo, to bych si na tričko klidně nechal dát. Hangover 1 a 2 byla celkem sranda, celkem neotřepaný námět, takže se to ujalo.. :)

   • Hugo on 18.8.2014 at 16:07

   Odpovědět

   trojka už se nelíbila? :)

  • Míla on 12.7.2015 at 19:07

  Odpovědět

  ráda bych sehnala pánské trika vel.54 s tasmánskm čertem ,různé barvy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.