Výukové centrum Helen Doron English: Výuka angličtiny od miminek po seniory

Soukromá jazyková škola pro výuku anglického jazyka sídlí v Praze 9 a je otevřena všem věkovým kategorií, od miminek přes školáky a studenty po dospělé v produktivním i seniorském věku. Nejmenší děti zde mohou navštěvovat Miniškolku. Všichni studenti pak mohou získat certifikáty Cambridge, rozlišené podle věkových kategorií.

Výukové centrum Helen Doron  Foto: Výukové centrum Helen Doron, oficiální zdroj

 

V době, kdy Markéta Vaníčková řešila možnost vlastního podnikání, kde by se mohla realizovat a zúročit své dosavadní zkušenosti, dostala nabídku odkoupit licenci na výuku dětí metodou Helen Doron English. „Hned jsem věděla, že to je to pravé co chci“, vypráví sympatická maminka tří synů a dodává, že zásluhu na jejím rozhodnutí přistoupit na onu nabídku měla i možnost unikátního jazykového vzdělávání vlastních dětí.

Zleva syn majitelky Jakub, Helen Doron a Markéta Vaníčková  Foto: Výukové centrum Helen Doron, oficiální zdroj

Zleva syn majitelky Jakub, Helen Doron a Markéta Vaníčková
Foto: Výukové centrum Helen Doron, oficiální zdroj

 

 

„Výukové centrum Helen Doron na Praze 9 již pár let fungovalo, mně se však podařilo výrazně zvýšit počty dětských studentů a také rozšířit lektorský tým. V roce 2012 jsme přidali výuku dospělých Callanovou metodou, přestěhovali se do nových prostorů velkého domu se zahradou a krytým bazénem a také zavedli Miniškolku s angličtinou pro děti od 2 let“, přidává faktické informace Markéta Vaníčková.

Informuje také o tom, že nejmladší studentka do dětského kurzu Baby´s Best Start začala chodit ve věku 4 měsíců a že vedle unikátních výukových metod je výhodou i skutečnost, že se studenti mohou přímo ve Výukovém centru připravit a následně podrobit mezinárodním testům. Tak získají uznávané certifikáty Cambridge. Ty dětské mají příponu YLE, což znamená Young Learners a jsou ve 3 stupních. Poté následuje další stupnice úrovní. Maturitní úrovně PET dosahují děti již ve věku 13 let.

„Jedním z nich je můj prostřední syn Jakub (14let),“ pochlubila se hrdá maminka a dodává, že syn studuje na gymnáziu a z angličtiny má samozřejmě jedničku. „A právě tyto dny obdržel již podruhé přímo z rukou Helen Doron certifikát z testů Cambridge,“ dodává Markéta Vaníčková. Spolu s ním  během nedávné návštěvy zakladatelky Výukového centra v Čakovicích převzalo certifikát celkem 28 dětí, což je dle slov majitelky obrovský úspěch.

Výukové centrum Helen Doron  Foto: Výukové centrum Helen Doron, oficiální zdroj

 

Více informací o centru i samotné  výuce získáte zde.

 

 

O zakladatelce mezinárodní sítě jazykových škol angličtiny pro děti od 4 do 19 let

Helen Doron je britská lingvistka, která metodu vytvořila již před 30 lety. S týmem zkušených učitelů, metodiků a psychologů neustále vylepšuje a vytváří nové kurzy pro děti. Tyto kurzy vycházejí z napodobení bilingvního domácího prostředí pro dítě, které se tímto způsobem učí přirozeně, bez pocitu nudy nebo nějaké zátěže. Zároveň se tato metoda a témata, s nimiž se ve výuce pracuje, zasluhuje o celkový rozvoj dětí, kopíruje jejich vývoj a zájmy. V této době aplikací do chytrých telefonů a tabletů se děti mohou vzdělávat i za pomoci interaktivních učebnic, které komunikují právě prostřednictvím telefonů či tabletů, což je zcela unikátní.

 

 

Zdroj a foto: Výukové centrum Praha 9

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.