BAYBY BBS 3030: Digitální parní sterilizátor kojeneckých lahví se sušičkou

Klasický parní sterilizátor nechybí snad v žádné domácnosti s miminkem. Značka BAYBY, jejíž tvůrci vždy vymyslí ke standardním funkcím ještě něco navíc, představuje technicky dokonalý Digitální parní sterilizátor se sušičkou BAYBY BBS 3030 s kapacitou až pro šest lahví a  příslušenství, jako jsou dudlíky, savičky, kroužky nebo víčka. Přístroj nabízí tři různé režimy  – automatickou sterilizaci s vysoušením, režim sterilizace a do třetice naopak pouze vysoušení. Stojan lze z přístroje zcela vyndat a použít samostatně jako odkapávač či držák.

Digitální parní sterilizátor se sušičkou BAYBY BBS 3030  Foto: BAYBY, oficiální zdroj

Digitální parní sterilizátor se sušičkou BAYBY BBS 3030
Foto: BAYBY, oficiální zdroj

 

 

Bakterie jsou neviditelným nepřítelem každého čerstvě narozeného miminka a tak je sterilizace lahviček, saviček či dudlíků neodmyslitelnou činností každé maminky. Horké vysterilizované potřeby jsou díky parnímu procesu samozřejmě mokré a největší hlouposti bychom se dopustili tím, že bychom je osušili třeba utěrkou. Proto tvůrci značky BAYBY vybavili parní sterilizátor BAYBY BBS 3030 funkcí sušení, které rychle odstraní zkondenzovanou vodu ze sterilizovaných lahví a jejich příslušenství.

 

 

Stojan lze využít i jako odkapávač

Prostorný přístroj BAYBY BBS 3030 pojme najednou 6 kojeneckých lahví všech typů a také veškeré příslušenství, jako savičky, kroužky nebo víčka. Stojan uvnitř přístroje byl navržen velmi prakticky tak, aby se pára dostala do všech zákoutí dudlíků a zkondenzovaná voda měla kudy odtéci. Do jeho horní části se díky připraveným otvorům i „háčkům“ spolehlivě umístí dudlíky a další pomůcky nejrůznějších tvarů. Stojan lze z přístroje zcela vyndat a samostatně použít jako odkapávač či držák.

 

 

Výběr ze tří režimů

Při používání Digitálního parního sterilizátoru se sušičkou BAYBY BBS 3030 si můžete zvolit jeden ze tří režimů – automatickou sterilizaci a vysoušení (s možností nastavit tři délky vysoušení), nebo režim pouhé sterilizace, a do třetice naopak pouze vysoušení. Ovládání je velmi intuitivní, každá funkce má své tlačítko a o zvoleném procesu vás informuje digitální LCD displej. Na splnění požadované činnosti upozorní zvukový signál a přístroj se automaticky sám vypne.

Stejně tak přístroj informuje o nedostatku vody, pokud jste nenalili předepsaných 120 ml. Sterilizační proces trvá cca 11 minut, při menším množství vody, kdy se voda vyvaří dříve, dá přístroj zvukovým signálem na vědomí, že sterilizační proces nebyl dostatečný – LCD displej zčervená, zobrazí se ikonka nedostatku vody a sterilizace se přeruší.

 

Všechny části Digitálního parního sterilizátoru se sušičkou BAYBY BBS 3030, až na topnou nerezovou desku, jsou vyrobeny z kvalitního plastu neobsahujícího Bisfenol A.

Doporučená akční maloobchodní cena 2 999 Kč.

 

Více informací o výrobku a místech prodeje najdete na www.bayby.cz.

 

 

Zdroj: BAYBY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.