Značka Orbit hledá hrdinu všedního dne

Orbit se snaží být svým příznivcům neustále nablízku. Proto se rozhodl dopřát čas zazářit každému, kdo se cítí být alespoň trochu hrdinou v běžných životních situacích, s důrazem na všechny příležitosti všedního dne. Na Facebooku Orbit Klub a www.caszazarit.cz probíhá od 28. srpna 2017 soutěž: Staňte se sami hrdinou všedního dne,nebo nominujte někoho ze svého okolí.

Soutěž Orbit - Čas zazářit Foto: ©lassedesignen - stock.adobe.com/Orbit, oficiální zdroj

Soutěž Orbit – Čas zazářit
Foto: ©lassedesignen – stock.adobe.com/Orbit, oficiální zdroj

 

Čas zazářit čeká na každého z nás, je jen otázkou, zda využijete správné příležitosti. Značka Orbit vám může být nápomocná – vystupte z davu, vyjádřete svůj názor a buďte hrdinou všedního dne pro ostatní i pro sebe samé! To, že hrdinou může být v podstatě každý z nás, zjistila značka žvýkaček bez cukru Orbit v nedávno realizovaném výzkumu. Sběr dat proběhl prostřednictvím internetového dotazníku (CAWI) na internetovém panelu agentury STEM/MARK v rámci pravidelného omnibusu ve dnech 13. – 19. 7. 2017 na cílové skupině mužů a žen ve věku 15 – 59 let. Průzkumu se zúčastnilo 506 respondentů.

Žvýkačky Orbit Peppermint Foto: Orbit, oficiální zdroj

Pro většinu populace (88,5 %) totiž není hrdinou někdo se super schopnostmi, ale právě ti nejbližší kolem nás.

Téměř dvě třetiny (65,5 %) pak vidí hrdinu přímo ve své rodině či přátelích, kteří jim jsou především velkou inspirací, pomáhají jim překonat životní výzvy a dodávají svými činy sebevědomí a skvělý pocit.

Pro každého z nás je velkým momentem něco zcela jiného. Někdo se snaží již dlouho překročit svůj stín a zazářit v oblasti, ve které nemá mnoho zkušeností. Může to být rozhodnutí splnit si sen, touha konečně vystoupit z davu a chopit se své šance. Někdo se snaží stále zdokonalovat v tom, v čem již alespoň trochu vyniká. Nemusí to být ani událost či činnost, která vám obrátí život naruby, ale i každodenní situace mohou dopřát čas zazářit: Ať už se snažíte být svou nejlepší verzí v roli kamarádky, partnera, rodiče, dcery či syna anebo kolegy nesmí chybět úsměv na rtech.

Soutěž Orbit - Čas zazářit Foto: Orbit, oficiální zdroj

 

Zazářit nejen v soutěži

Značka Orbit vítězi pomůže připravit se na jeho ČAS ZAZÁŘIT. Odměnu však dostanou i ty nejoriginálnější nominace, které získají nejvíce likes! Sledujte Facebook značky Orbit a dopřejte sobě nebo svému hrdinovi ČAS ZAZÁŘIT. Více informací a podrobná pravidla soutěže najdete na www.caszazarit.cz.

image002

 

Zdroj: Orbit

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.