Zdravá odměna pro vaši kočku

Novinka mezi kočičími pochoutkami na českém trhu, Fitmin Purity Snax Stripes bude mít jen těžko konkurenci. V chuti i kvalitě. Přírodní, ručně vyráběné superprémiové pochoutky z čerstvého masa, amarantové mouky a blahodárných bylinek jsou odměnou nejen pro mlsný jazýček koček, ale slouží také jako prevence proti řadě zdravotních problémů, s nimiž se kočky v průběhu života setkávají.

Pochoutky Fitmin Purity Snax Stripes  Foto: Fitmin, oficiální zdroj

Lahodné plátky Fitmin Purity Snax Stripes neobsahují žádné chemické konzervanty, nežádoucí stabilizační látky, přidaný cukr, sůl ani barviva. Proto si můžete být jisti, že svému zvířeti dáváte výbornou a opravdu zdravou pochoutku. Ve složení je použito vysoké procento masa (až 84 %), bylinky a další účinné látky (např. lněné semínko, řasa Chlorella, kořen čekanky a řasa kelpa), které mají příznivý vliv na srst, klouby, dutinu ústní nebo regeneraci organismu. Všechny varianty pochoutek navíc obsahují amarantovou mouku, díky které jsou lehce stravitelné, hypoalergenní a bezlepkové.

K dostání jsou ve čtyřech variantách – Chicken, Lamb, Beef a Wild. Zakoupit je možné na e-shopu Fitmin a u vybraných prodejců. Doporučená cena je 43 Kč.

Pochoutky Fitmin Purity Snax Stripes  Foto: Fitmin, oficiální zdroj

Více informací i o dalších výrobcích pro domácí mazlíčky naleznete na www.fitmin.cz. 

 

 

Zdroj: Fitmin

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.