Zahrajte si na Rock for People a složte pro ně jingl!

Chtěli byste si zahrát na největším českém hudebním festivalu a jste muzikant nebo kapela z Plzeňského kraje? Pak máte právě teď jedinečnou příležitost. Rock for People Europe společně s projektem Plzeň 2015 – Evropské hlavní město kultury vyhlašují ,,bitvu kapel‘‘, ve které dostanete možnost vystoupit vedle hudebních legend, jako jsou Motörhead, Guano Apes a Parov Stelar. Tři vítězové dostanou šanci předvést se ve dnech 3. – 5. 7. 2015 před festivalovými fanoušky v Plzni. Stačí zaslat své odkazy na videa z koncertů nebo videoklipy (Youtube, Soundcloud) do 20. dubna a pak už jen čekat, koho odborná porota, která se skládá z organizátorů RfP, Petra Fořta a Michaela Thomesona vybere.

Rock for People  plakát Oficiální zdroj: RfP

Soutěž pro skladatelské naděje

Nejste muzikant a ani nemáte kapelu? Nevadí. Další soutěž je pro všechny, které baví skládat, mixovat, nebo jakkoliv upravovat hudbu. Vytvořte pětivteřinový jing pro Rock for People a zapište se navždy do jeho historie i budoucnosti. Stačí do 15. dubna zaslat svou nahrávku, které se meze nekladou. Nezáleží na použitých nástrojích, či zvukových efektech. Vítěz získá balíček VIP vstupenek na letošní a čtyři nadcházející ročníky Rock for People. Vybere ho porota složená ze zástupců RfP a festivalových partnerů.

Vítěze obou soutěží vyhlásí pořadatelé do konce dubna. Více informací a podrobná pravidla naleznete na www.rockforpeople.cz. 

 

Kdy a kde

Na Rock for People v Hradci Králové se můžete těšit už 4. – 6. června a na Rock for People Europe, který proběhne v Plzni, o měsíc později, tedy 3. – 5. července.

Mezi headlinery hradeckého Rock for People patří legendární Faith No More, nu metalová skupina Limp Bizkit, rocková Three Days Grace, která si v Česku odehraje svoji premiéru a pro milovníky indie jsou zde Bastille.

Na plzeňském Rock for People Europe uvidíte a uslyšíte britskou heavymetalovou skupinu Motörhead, německé Guano Apes, anglický dubstep Modestep, elektoswing Parov Stelar, hitmakery The Ting Tings a zpěváka Petera Dohertyho.

 

Michaela Blaškovičová

Zdroj: Rock for People 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.