Za starý mobil na koncert kapely Wanastowi vjecy

Ve velkém sále pražské Lucerny završí 6. 9. 2014 od 20 hodin koncert legendární kapely Wanastowi vjecy soutěž Mobilcup založenou na recyklaci a podpoře nadačního fondu Zelený život. Lístky na byste ale marně sháněli v obvyklých prodejních sítích. Získat je totiž můžete jedině výměnou za nepotřebný nebo nefunkční mobil.

Koncert za mobil  Oficiální zdroj: Mobilcup 

Učinit tak můžete buďto předem na jednom ze sběrných míst nebo vám starý mobil poslouží jako vstupenka na koncert přímo na místě. V tomto případě ale počítejte s tím, že sál Lucerny není nafukovací, takže se na vás už nemusí dostat.

 

Sběr, utkání i koncert

Koncert je završením tří měsíců soupeření soutěžních týmů v Mobilcupu, které se snažily sesbírat pro recyklaci co nejvíce mobilů. Ty nejlepší týmy se utkají v zápase v malé kopané o hlavní cenu – zájezd na Ligu mistrů a možnost zahrát si exhibiční zápas s all star týmem. Klání vítězného mančaftu a týmu hvězd, jako jsou Jakub Kohák, Zdeněk Grygera, Vladimír Šmicer, Marek Jankulovski a další, se odehraje rovněž 6. 9., a to na pražském stadionu Motorlet v Praze 5.

Koncert za mobil  - Wanastowi vjecy Foto: Mobilcup, oficiální zdroj

 

Odpovědná patronka

Součástí soutěže Mobilcup je také věnování finančního daru ve výši 500 000 Kč Nadačnímu fondu Zelený život od partnerů Mobilcupu. „Recykluji už dlouho a všechno možné. Od starého oblečení, přes klasický papír, sklo a plasty až po elektro. V zahraničí je to běžné. Jsem ráda, že i v Čechách již začala být recyklace elektra normální. Červené kontejnery jsou nejen ve velkých krajských městech, ale i obcích. Lidé tak nemusejí s fénem nebo žehličkou do sběrného dvora,“ dodává patronka Nadačního fondu Zelený život Alena Šeredová.

 

Více informací je k dispozici na www.mobilcup.cz nebo http://www.koncertzamobil.cz/.

 

Zdroj: Mobilcup

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.