Výsledky Soutěže o deset vstupenek na Vizovické Trnkobraní jsou tu!

V pondělí 18.8. přesně o půlnoci skončila další z našich soutěží o vstupenky. Tentokrát jste nemuseli vzývat bohyni Fortunu, stačila trocha aktivního přístupu. Pět z vás, kteří se rozhodli s ostatními podělit o své zážitky i informace, získává po dvou vstupenkách na festival Vizovické Trnkobraní.

 

Vizovické Trnkobraní, oficiální zdroj

Vizovické Trnkobraní, oficiální zdroj

 

Soutěž byla trochu jiná tím, že jsme chtěli dát šanci všem, kteří by se na festival rádi vydali a nemuseli přitom spoléhat na šťastnou náhodu při losování. Stačil napsat komentáře. Rozhodovala kvalita i kvantita.Zároveň jsme vám, kteří k nám přišli jen díky soutěži, chtěli touto formou představit náš časopis.

 

Kdo vystoupá na stupně vítězů

První místo je určeno nejlepšímu komentáři. Vybrat z víc jak stovky ten „nej“ bylo prakticky nemožné.
Po úvaze jsme prvenství přiřkli soutěžící Dagubegmen a jejímu hororovému příběhu s relativně dobrým koncem. I když by někdo mohl namítnout, že cílil na city, a tudíž šlo trochu o sázku na jistotu, máme za to, že jí hudební zážitky z festivalu pomohou alespoň částečně vytěsnat hrůzné zážitky z nehody. Vstupenky jsou tak projevem pomoci od všech zúčastněných.

S volbou nám pomohl i součet příspěvků u nejplodnějších diskutujících, kteří byli současně autory neméně skvělých příspěvků. Výhru si totiž zaslouží kvalitou i kvantitou. Poetikou i věcností, empatií i humorem.

Na druhém stupni se umístil diskutující Hugo a to jak díky 37 komentářům v rámci soutěže, tak svým postřehům z restauračního prostředí včetně rad ohledně rozpoznání kvality pravdivého moku, mezilidských vztahů, ale i odlehčených reakcí. Nápad se štamprlou rozhodně nemá chybu:)

Třetí příčka patří neméně trefnému glosátorovi píšícímu pod přezdívkou AdidasCZ. Je autorem 27 soutěžních komentářů, z nichž poetický popis zážitku s daňčím stádem, patří svou nakažlivou autenticitou k bezkonkurenčním. Nicméně barvité líčení romantické představy večera, kterému nechybí základní trojice: „víno, ženy, zpěv“, za ním nikterak nezaostává a praktické rady milovníka vína i přírody jeho přístup k životu výborně dokreslují.

Takzvanou „bramborovou medaili“ si vykomentovala 19 příspěvky vianka – Iva, která se s ostatními čtenáři podělila o vlastní zkušenost s výukou angličtiny i balením na dovolenou, a jako zdravotní sestra přidala pár typů na výběr vhodné obuvi a postupů při léčbě bolestí, kde za přínosnou informaci považujeme zejména zmínku o šetrném APO – Ibuprofenu a dalších léčivech. Oceňujeme i humor a nadhled s jakým se připojila k ryze mužskému tématu.

Posledním výhercem je se 6 komentáři Roco. Sice se příliš nerozepsal, ale byl to on, kdo rozpoutal vážně-nevážnou diskuzi u dalekohledů.

 

eTickety budou výhercům zaslány na uvedenou mailovou adresu.

 

Všem výhercům gratulujeme a děkujeme za aktivní účast a samozřejmě přejeme i příjemné zážitky z festivalového dění. Zároveň tlumočíme všem čtenářům pozvání na festival Vizovické Trnkobraní od jeho organizátorů, kteří slibují příjemnou atmosféru a skvělou zábavu.

 

Těšíme se s Vámi na další setkání na našem webu, na zajímavé komentáře.
Váš
e-Newspeak

7 komentářů

Skip to comment form

 1. Odpovědět

  Gratuluji všem vítězům, čest poraženým. Děkuji za krásných pár řádků o mých komentářích a za třetí místo v soutěži. Vážím si toho :) doufám, že si festival užijete stejně jako já! :)

   • Redakce on 20.8.2014 at 20:29
   • Autor

   Odpovědět

   Děkujeme za milý příspěvek a jsme rádi, že Vás výhra potěšila. Věříme, že i další výherce. Všem ještě jednou přejeme jen skvělé festivalové zážitky!

  • vianka on 21.8.2014 at 14:44

  Odpovědět

  I já moc děkuji za vyhrané vstupenky! Sice mám zlomenou nohu, už tři týdny sádru, ale nenechám si to samozřejmě ujít!!! Musím to zvládnout! Všem výhercům blahopřeji a užijte si to! :D

  • Hugo on 21.8.2014 at 21:28

  Odpovědět

  Rovněž se přidávám s poděkováním za lístky a ostatním výhercům přeju přijemný festival! :)

  • Redakce on 22.8.2014 at 21:41
  • Autor

  Odpovědět

  Jsme rádi, že se vstupenky dostaly k těm, kteří z nich mají opravdu radost. Přejeme jen prima zážitky i přes takové překážky jako je zlomená noha! Snad bude festivalové dění tím správným lékem a dá na ni na chvíli zapomenout. Užijte si Trnkobraní všichni – vítězové i poražení, soutěžící i nesoutěžící.

  • vianka on 24.8.2014 at 13:54

  Odpovědět

  Tak Trnkobraní bylo výborné. Sice včera(sobota) pršelo asi od 20h, ale i se sádrou v „sáčku“ jsem to zvládla. Výborné kapely, výborná atmosféra jako vždy! Těším se na příští rok, už doufám fit a v plné síle, abych si pořádně zapařila! :D

   • Redakce on 24.8.2014 at 23:52
   • Autor

   Odpovědět

   Děkujeme za to, že jste se s námi všemi podělila o zážitky z festivalu a máme radosti, že byly až na počasí jen dobré. Škoda, že ho neumíme zařídit, bylo by to tip ťop:) Třeba příště. Přejeme brzké uzdravení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.