Vyhrajte novou ŠKODU Superb na půl ruku

Společně s anketou Český slavík Mattoni má její dlouholetý partner NH Car i letos připravenou atraktivní soutěž, které potrvá do 22. listopadu 2015. Tentokrát je ve hře bezplatné zapůjčení nového vozu ŠKODA Superb na půl roku. 

Banner Soutěž Škoda Superb Oficiální zdroj: NH Car 

Zkusit štěstí ve hře mohou zejména ti, které baví hlavolamy a skládačky. Cesta k autu totiž vede třemi koly tzv. „sliding puzzle“. Začít můžete na tomto odkazu

Soutěž o ŠKODA Superb Foto: NH Car, oficiální zdroj 

 

O společnosti NH Car

Je firmou s 20 letou tradicí, specializuje se na prodej nových vozů Škoda, Volkswagen, Kia a Fiat. Vedle toho se zabývá i celou paletou služeb jako je prodej použitých a referentských vozidel, účast v programu Škoda PLUS, výkup použitých vozidel, prodej náhradních dílů a především poskytování servisních služeb pro vozy značek Škoda, Volkswagen, Audi, Fiat a KIA. S týmem 150 zaměstnanců nabízí své služby včetně individuálního poradenství v souvislosti s finančním řešením koupě vozu ve 3 provozovnách a 6 autosalonech.  Všechny provozovny NH Car jsou umístěny v Praze: na Strahově, na Černém Mostě a v Čestlicích. Více na stránkách NH Car.

 

Zdroj: NH Car

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.