Vinotéka ostravského hotelu Mercure – barva, vůně a chuť světových vinic

Ať už máte chuť na sklenku vína k dobré večeři či si ho přejete přinést na oslavu jako dárek, vždy je dobré porozhlédnout se po víně vyšší kvality, u něhož je zaručena lahodná chuť i vůně. Nově takovou nabídkou vín z nejlepších francouzských vinic, ale také kvalitních italských, argentinských, rumunských či moravských vín, nabízí vinotéka hotelu Mercure Ostrava Center hotelové sítě Accor.

mercure_vinoteka_perex

Vinotéka ostravského hotelu Mercure zaujme jak nevšedním vzhledem, kdy jsou jednotlivé lahve nabízených značek vystaveny přímo v lobby hotelu, tak zejména skladbou vín, která jsou zde pečlivě vybírána zkušenými sommeliéry a na své si tak přijdou i ti nejnáročnější zákazníci. Ti ocení například exklusivní Margaux Premier Grand Cru Classé Châteu Margaux, jehož kvalitě odpovídá i cena pohybující se okolo 20 000 Kč. Kromě stálé nabídky čítající cca 35 druhů vín, si lze vína prestižních značek i individuálně objednat.

V nabídce pochopitelně nechybí ani finančně dostupná kvalitní vína, jako například Modrý Portugal pozdní sběr z Velkopavlovické oblasti, který pořídíte za cenu kolem 200 Kč, stejně jako víno Dornfelder ze Slovácka. Nechybí ani pravé šampaňské Piper Heidsieck Brut či Dom Perignon.

mercure_ilustracni-foto_vinoteka

„Náš vinný lístek jsme sestavovali s profesionálními sommeliéry tak, aby si vybral každý milovník vína. V naší nabídce jsou dostání vína jak pro běžnou veřejnost, která si ráda dopřeje kvalitu, tak i pro opravdové znalce a odborníky vína“, vysvětluje Vladimír Šic, ředitel hotelu Mercure Ostrava Center a dodává: „Otevření našeho vinného lístku hotelu Mercure je jako otevření dveří dokonalého vinného sklípku. Kamkoliv se podíváte, objevíte vína, která jsou silná, osobitá, okouzlující i ovocná, a přesto jsou plná třísloviny a elegance. U nás si zkrátka vybere opravdu každý.“

 

Zdroj: Mercure Ostrava Center

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.