Veletrh PRODÍTĚ se soutěžením na stánku Babypoint

Přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu se opět sejdou na veletrhu PRODÍTĚ, který se bude konat na brněnském výstavišti ve dnech 5. až 8. března 2015, aby zde představili novinky ve své nabídce. Rodiny s malými dětmi tak budou mít opět šanci pořídit za výhodnějších podmínek téměř vše, co nejmenší členové domácnosti potřebují.U stánku společnosti Babypoint budou mít navíc možnost vyhrát zajímavé ceny v denní soutěži nebo v závěru veletrhu i hlavní výhru.

Taška LÄSSIG, ukázka z letošní kolekce Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Taška LÄSSIG, ukázka z letošní kolekce
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Tradičně se veletrhu bude prezentovat i český výrobce a dovozce dětského zboží společnost Babypoint, s.r.o. Představí novinky od zavedených značek i těch, o něž aktuálně rozšířila svou nabídku, ať už se jedná o šité funkční a hřejivé doplňky Little Angel®, prémiové dětské fusaky norské značky Voksi i praktickou pomůcku pro plavání kojenců a batolat Baby Ring.

V nabídce nebude chybět ani nová cestovní postýlka Babypoint Sally či nové modely přebalovacích maminkovských tašek, s nimiž jsme vás seznámili v lednovém článku, a řada dalších doplňků pro rodiče a děti německé značky Lässig.

Ze sortimentu dětských vozítek pak odlehčená verze sportovního kočárku TFK Joggster Lite, vhodná pro běh i bruslení, a nový vysoce elegantní model hlubokého kočárku Navington s označením Contessa, který zaujme nablýskanou konstrukcí s velkými koly, polstrováním z ECO kůže i dřevěnou rukojetí. Výběr z nových barevných kombinací nabídnou i kočárky oblíbené značky X-lander.

Mezi autosedačkami vynikne nová barevná kolekce modelu BeSafe iZi Kid i-Size, splňující nejnovější normativní požadavky.

Nová barevná kolekce autosedaček model BeSafe iZi Kid i-Size Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Nová barevná kolekce autosedaček model BeSafe iZi Kid i-Size
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Nakoupit i zasoutěžit

Kromě získání přehledu o nových trendech dětského zboří a možnosti výhodněji novinky nakoupit čeká na návštěvníky stánku Babypoint každý den i soutěž o set doplňků k autosedačkám BeSafe v hodnotě 1.140 Kč. S výjimkou neděle, kdy je kratší otevírací doba, budou denně rozdány dva tyto balíčky. Principem soutěže bude odpovědět na tři jednoduché otázky.

V závěru veletrhu pak bude ze všech nashromážděných správných odpovědí vyhlášen ještě hlavní výherce, který získá poukaz na nákup zboží značky BeSafe v hodnotě 10.000 Kč.

Stánek Babypointu na loňském veletrhu PRODÍTĚ Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Stánek Babypointu na loňském veletrhu PRODÍTĚ
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Praktické informace

Pro bližší informace navštivte www.babypoint.eu nebo jeho facebookovou stránku.

Informace o veletrhu najdete na www.bvv.cz/prodite/

 

.Zdroj: Babypoint

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.