Veletrh PRODÍTĚ: Poprvé se představí značka NUNA z Holandska a JOIE z Velké Británie

Opět po roce se uskuteční jedna z nejvýznamnějších prezentací dětského zboží v České republice. Veletrh potřeb pro rodiny s dětmi PRODÍTĚ proběhne tradičně od čtvrtka do neděle na Výstavišti v Brně, tentokrát v termínu 3. – 6. 3. 2016. V rámci doprovodného programu se bude relaxovat i tančit ve stylu Star Dance, na děti budou čekat Mimoňové či Transformers.

Lässig Twister Baby Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Lässig Twister Baby
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Pro ty, kteří shání základní výbavu pro miminko, stejně jako další praktické zboží pro děti, má širokou nabídku připravenu na svém stánku česká firma Babypoint. Poprvé zde vystaví designové kočárky, autosedačky a jídelní židličky holandské značky NUNA a britské značky JOIE. Chybět nebudou ani produkty značek BeSafe, TFK, X-lander, Lässig, Voksi, Navington, Baby Ring nebo Little Angel, které má firma dlouhodobě ve své nabídce.

Stánek firmy Babypoint na veletrhu PRODÍTĚ 2015 Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Stánek firmy Babypoint na veletrhu PRODÍTĚ 2015
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Rozšíření sortimentu

Severský výrobce aktuální nabídku rozšířil o model BeSafe iZi Modular, certifikovaný dle nejnovější normy i Size, který umožňuje na jednu společnou bázi nasadit jak autosedačku typu vajíčko, tak navazující sedačku pro děti do čtyř let věkuTtu lze navíc instalovat po i proti směru jízdy.

Stánek firmy Babypoint na veletrhu PRODÍTĚ 2015 Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Stánek firmy Babypoint na veletrhu PRODÍTĚ 2015
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

V sortimentu německých kočárků TFK vyniká řada „lite“, do níž přibyly odlehčené kočárky s karbonovou konstrukcí. V Německu má původ i spousta novinek LÄSSIG, atraktivních a vysoce praktických doplňků pro děti i rodiče. Za všechny stojí vyzdvihnout dětské UV-oblečky a další vychytávky na ven a na koupání.

Vystavena bude rovněž kolekce kočárků X-lander 2016/2017, jež patří podle výsledků ankety Česká máma 2015 mezi maminkami k těm nejoblíbenějším, a také nejzajímavější zboží z portfolia značek Voksi, Navington, Baby Ring a Little Angel.

Stánek firmy Babypoint na veletrhu PRODÍTĚ 2015: kočárky Navington Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Stánek firmy Babypoint na veletrhu PRODÍTĚ 2015: kočárky Navington
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Zábava pro velké i malé

Ať už si na veletrh přijdete pro inspiraci, nebo rovnou nakoupíte, pobyt si můžete zpříjemnit doprovodným programem. Ten čtvrteční s názvem „Mámo, relaxuj!“ ocení jak maminky, tak děti, pro které bude zajištěn bezplatný hrací koutek. Pátek a sobota se ponesou ve znamení Mimoňů, Transformer show a Ledového království. V sobotu odpoledne přibude karneval s Dádou Patrasovou a v neděli pak tančení s Honzou Onderem a Luckou Hunčárovou. Dle informací uvedených na stránkách www.bvv.cz je samozřejmostí hlídání dětí od tří let, prostor pro přebalení a nakrmení dítěte, soutěže i další zábava.

Pro více informací o sortimentu společnosti Babypoint navštivte www.babypoint.eu

 

 

Zdroj: Babypoint

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.