Tipy z veletrhu KREATIVITA-HOBBY

Neděle 26.5. je posledním dnem 3. veletrhu KREATIVITA-HOBBY, který se koná v Průmyslovém paláci na Výstavišti Holešovice. Až do 17 hod. vás tu čeká spousta inspirace, rad i možností vyzkoušet si nové techniky přímo na místě, a samozřejmě zakoupit i materiál a pomůcky, abyste doma mohli v tvůrčí činnosti pokračovat. Pokud se na některou necítíte dost šikovní, mnoho stánků nabízí i hotové výrobky, které rovněž potěší i jako dárky.

 

posledni-den-kreativita-hobby_perex

 

Přímo z veletrhu

Jednoduchá pomůcka – tužidlo Paverpol dokáže přeměnit hadrové panenky i jiné objekty v sochy a to i bronzové, které můžete dokonce vystavit celoročně venku. U stánku si mohou děti i dospělí vyzkoušet jednodušší tvoření s Paverpolem, kdy s jeho pomocí vyrobí např. malý svícen z tkalounu.

Potisk razítky a malba na trička má i letos stálý příliv zájemců nejrůznějších věkových kategorií. Fantazii se meze nekladou.

Tvořivé sady od firmy Krabičky umožní vytvořit plastický kartonový obrázek i s rámečkem a ještě vám zbudou šablony na další zdobení.

U stánku Davony nakoupíte mj. za velmi příznivou cenu 13 Kč dekorační papíry strukturované, flitrované i s předtištěnými motivy pro scrapbook apod.

Kreativita nemusí být jen aktivita, naopak se lze tímto směrem také vydat, chcete-li zharmonizovat svůj domov nebo se dostat do duševní pohody. K tomu dobře poslouží sušená levandule a další květy, ručně vyráběné ezoterické svíčky či knihy mandal.

 

Radost i pomoc

Nákupem všeho potřebného pro své tvoření současně můžete podpořit chráněné dílny a sociální podniky, např. Krabičky v.d. nebo Momo Chrudim, které zde rovněž prodávají. Stejně tak tomu bude při nákupu nejrůznějších dekorací vyráběných handicapovanými tvůrci. Máte-li rádi zvířátka, a kočky zvlášť, pak se zastavte u stánku kočičího útulku O.S. Srdcem pro kočky, kde prodávají kočičí hračky i různé dekorační předměty s kočičí tématikou vyráběné zdarma dobrovolníky jako příspěvek pro chod útulku.

 

Podrobnosti o veletrhu se dočtete v článku Veletrh KREATIVITA-HOBBY.

Na stránkách veletrhu si v sekci „Pro návštěvníky“ lze stáhnout slevový kupón na vstupné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.