Veletrh KREATIVITA-HOBBY

Veletrh KREATIVITA-HOBBY je tady. Letos se již potřetí setkáme na veletrhu pro tvořivé. Ve dnech 24.-26.května 2013 nás opět přivítají krásné prostory Průmyslového paláce Výstaviště Praha – Holešovice.

 

titulka-2013_0

 

Co Vás na veletrhu čeká a nemine? Celé 3 dny budeme vyrábět a tvořit. Připravte se na háčkování a pletení nejen háčkem a jehlicí, korálkování, ukázky práce s fimem, scrapbooking, tisknutí triček, razítkování, výroba andílků, vinutí perlí, plstění, poverpol, práce s papírem, skládání figurek,  vystřihovánky, voskování,  enkaustika, pískování, kolovrátky, vyzkoušíte si šicí a quiltovací stroje,  nové řezací plottery, malovat budeme rukama, voskovkami, pastelkami, olejem a samozřejmě nakoupíte materiál, pomůcky a literaturu nezbytné pro naše kreativní tvoření a mnoho dalšího.

 

Tvoření pro dobrou věc

Jak je zvykem každého ročníku, tak i tento bude spojen s novinkami v oblasti tvoření, s charitativní činností a tvořením a podporou dětí. V rámci veletrhu se představí i podporované chráněné dílny.A již tradičně podpoříme dětské domovy částkou vybranou ze vstupného.

 

Doprovodný program

Jako novinky se představí Cake Design pod vedením italské instruktorky – naučíte se jak dekorovat dorty, opět jsou připraveny novinky z oblasti voskovek (horké voskování),  představíme nové možnosti práce s barvami, zdravé hraní pro děti a další.

Společné projekty, které nás tentokrát čekají je hned několik. Všichni účastníci veletrhu se mohou podílet na vytvoření mandaly veletrhu KREATIVITA-HOBBY (pískováním vytvoří obraz o  velikosti 5x5m).

Prostor dáme i dětem a je pro ně připravena plocha pro malování. Mohou kreslit malé i velké obrázky, které pak vytvoří příběh našich malých návštěvníků – „Kreslíme od jara do zimy“.

V Tvořivém tržišti uvidíte poslední módní novinky nejen pro dospělé.

Denně se představí více jak 50 workshopů a ukázek prací. Těší se na Vás nový i staří známý vystavovatelé.  Přijďte si tedy užít svátek tvořivců.

 

 

Informace o vstupném naleznete na www.kreativita-hobby.cz.  Tvoříme celý rok a to na facebooku KREATIVITA-HOBBY.

Přijďte si s námi užít tvořivou atmosféru. Těšíme se na Vás.

 

Zdroj: PR článek HREATIVITA-HOBBY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.