Vánoční dárky typu „pět minut po dvanácté“

Dostali jste po příchodu do práce po svátcích nečekaný dárek od kolegů? Ohlásila se dlouho odkládaná návštěva a vy nevíte jak se nahonem revanšovat za dodatečnou vánoční nadílku aniž byste opustili pohodlí své domácnosti? Máte na výběr, jak zní staré pořekadlo: „vždycky dvě možnosti“.

Dárkový poukaz nakladatelství edition lidu Oficiální zdroj: edition lidu

Dárkový poukaz nakladatelství edition lidu
Oficiální zdroj: edition lidu

 

 

V domácích podmínkách můžete vsadit na vlastní zásoby nebo „recyklovat“ nevhodný dárek, o němž samozřejmě víte, že obdarovanému naopak udělá radost. Při troše času můžete třeba upéci drobné sladké nebo slané pečivo, bábovku, nazdobit je a hezky, slavnostně zabalit. Výrobou perníčků, jež mohou být sladkým „péefkem“, můžete navíc zabavit děti, vlastní i ty, které k vám přijdou na návštěvu.

Perníčky Foto: e-Newspeak

 

Nejste-li v kuchyni jako doma nebo by se dárek minul účinkem a samozřejmě pokud se potřeba revanšovat objeví v pracovní době nebo na návštěvě u přátel, při společné večeři v restauraci atd. můžete využít internet a zařídit dárek on-line. Ideální jsou v tomto směru vouchery, které dotyčnému pošlete mailem. Ten si je pak buď vytiskne a použije při výběru zboží v kamenné prodejně nebo si dárek přímo objedná přes internet.

 

Dárkový poukaz dle vaší peněženky

Jednu takovou možnost nabízí česko-francouzské nakladatelství edition lidu, kde si výši vánočního voucheru určujete sami, rozmezí je od 1 do 1 000 €, platit můžete samozřejmě i v českých korunách. Zohlednit byste měli pouze ceny, za něž se umělecky zpracované knihy, monografie, dětské knížky, ale i pexesa, DVD nebo přáníčka prodávají. Na posledně jmenované budou bohatě stačit 2 €, u knížek můžete začít obdarovávat s vouchery od 4 € výše.

Více info včetně on-line objednávky najdete na webu edition lidu.

 

 

Zdroj: edition lidu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.