Užijte si piknik s jednorázovým grilem či instantním uhlím SOLO

Grilovací sezóna většinou začíná s prvními teplými dny. Tyto příjemné chvilky s rodinou či přáteli, provoněné vlastnoručně připravenými lahůdkami k létu zkrátka neodmyslitelně patří. Pokud rádi grilujete třeba i na výletech, pak oceníte jednorázové grily. Jako novinku je nyní zařadila do svého portfolia i tradiční česká značka SOLO. Dáte-li přednost klasickému grilu, ale nechcete s sebou vláčet pytel briket nebo se o ně špinit, má pro vás SOLO ještě jednu novinku – instantní dřevěné uhlí.

Grilování zpříjemní novinky značky SOLO Foto: SOLO, oficiální zdroj

Grilování zpříjemní novinky značky SOLO Foto: SOLO, oficiální zdroj

Grilování v sobě spojuje hned několik příjemných aspektů – pobyt venku, setkání s milými lidmi
a ještě kulinářský zážitek. Právě díky této kombinaci je tato aktivita tolik oblíbená. Jednorázové grily mají tu velkou výhodu, že je můžete vzít snadno s sebou do přírody a užít si například rodinný výlet zakončený piknikem na vašem oblíbeném místě. Užijete je také na dovolených, protože se vejdou i do batohu, zpestří i odpoledne ve městě, kde se na nich dají připravit dobroty třeba v parku.

Pro všechny příznivce grilování má značka SOLO připravené dva produkty pro snadné grilování kdekoliv.

 

SOLO Jednorázový gril

Sada obsahuje 600 g dřevěného uhlí napuštěného parafínem pro snadné a rovnoměrné roztopení a gril o rozměrech 315 x 252 x 53 cm. Odpadá zde dlouhé rozehřívání a vyčkávání na správnou teplotu žehu – stačí jen zapálit a za 20 minut je gril připraven na vaše pochoutky.

Jednorázový gril patří k novinkám značky SOLO Foto: SOLO, oficiální zdroj

Jednorázový gril patří k novinkám značky SOLO Foto: SOLO, oficiální zdroj

 

SOLO Instantní grilovací uhlí

Tuto vychytávku ocení všichni, kdo se neradi potýkají se zaprášenými briketami či uhlím. Balení instantního uhlí stačí jen položit na gril, zapálit všechny čtyři rohy balení a do půl hodiny je vše připraveno ke grilování. Jedná se o rychlý, čistý a bezprašný způsob, jak si připravit své oblíbené pochoutky na grilu. Balení obsahuje 1 kg dřevěného uhlí napuštěného parafínem, je bez zápachu a zajistí dlouhotrvající žár. Jídlo připravené na uhlí SOLO si zachovává přirozenou chuť a vůni.

 

Více na www.solo.cz.

 

 

Zdroj: SOLO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.