Už jen dva dny do začátku Rock for People!

Už tento čtvrtek startuje další, letos již 21. ročník Rock for People v Hradci Králové. Třídenní festival se odehraje opět ve Festivalparku a vystoupí na něm 100 zahraničních i domácích interpretů. Těšit se můžete na opravdu bohatý program, kde nebudou chybět velké hudební legendy, jako jsou například Faith No More, které si budete moci poslechnout v pátek 5. června, tři roky po zrušeném vystoupení, za něž mohla nepřízeň počasí. Společně s nimi vystoupí také nu-metalová skupina Limp Bizkiz, Hollywood Undead a svoji českou premiéru si zde odbudou kanadští Three Days Grace.

Rock for People: Faith No More Foto: RfP, oficiální zdroj

Rock for People: Faith No More
Foto: RfP, oficiální zdroj

 

V sobotu vás čeká Bastille, The Voidz a pro milovníky dubstepu je zde přichystaný Flux Pavilion. Z české scény se můžete těšit na Vojtu Dyka a jeho B-Side Band nebo Sto Zvířat.

Organizátoři Rock for People si pro své návštěvníky připravili i další, nehudební programy. Určitě zaujme například úplná novinka od Jacka Daniel’se – whiskey Fire, která se poprvé v České republice představí právě zde. Tento skořicový likér se pije jako ledově namražený panák a najdete ho v červeném trucku Jack Daniel’s.

Festivalpark nabídne celonoční zábavu Day & Night, která bude fungovat každý den až do 6. hodiny ranní. Bude zde také unikátní Apres-ski bar i s půjčovnou lyží a sjezdovkou, takže o zábavu bude rozhodně postaráno. Pro návštěvníky jsou připravené venkovní i kryté stage, v nichž se budou po celou dobu festivalu odehrávat různé programy. Dále se můžete těšit na oblečení od již tradiční značky ZOOT, na velký hudební stan od Evropy 2, nebo na novinku v podobě klavírů PETROF, na něž si mimo profesionálů budete moci zahrát i vy.

Rock for People: Mapa Festivalparku v Hradci Královém Oficiální zdroj: RfP

 

Předprodej ještě běží

Vstupenky je stále možné zakoupit v předprodeji a to až do půlnoci 3. června. Poté budou k dispozici pouze na místě za zvýšenou cenu. Proto neváhejte a objednejte si svoje lupeny ještě dnes. Více informací na www.rockforpeople.cz.

 

 

Michaela Blaškovičová

Zdroj: Rock for People

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.