Tipy na dárky: Praktické, které děti přesto potěší

Vánoční svátky jsou dozajista nejkrásnější pro malé dětí, stejně tak si je nejlépe užijeme v jejich společnosti, když můžeme pozorovat jak se jim při pohledu na třpytící se vánoční stromeček doslova tají dech a roztomile rozzáří oči očekáváním, co pod ním najdou. Aby je dárky nezklamaly, neměli by to prakticky založení příbuzní či známí přehánět s věcmi, které by bylo třeba dítku stejně pořídit. Přízrak punčocháčů, pyžam a školních pomůcek na seznam vánočních dárků rozhodně nepatří. Pokud samozřejmě nejde o ty vylepšené postavičkami z aktuálního filmového hitu apod., po nichž malí diváci touží.  V našich tipech jsme se tentokrát zaměřili na dárky pro miminka, malé děti. Budou praktické, ale přesto zábavné pro ty, jimž jsou určeny. A na dárky, které potěší těhotnou příbuznou či kamarádku

Koš na hračky Lässig Toy Basket Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Koš na hračky Lässig Toy Basket
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

V našich tipech najdete takové, které navíc děti učí pořádku nebo se postarají o pohodlí a bezpečí při očekávání přírůstku do rodiny.

 

 

Krychlový pořadač Lässig Toy Cube Storage

Navržen byl tak, aby k úklidu motivoval i ty nejmenší děti. Veselé provedení s motivem zvířátka láká k uložení knížek, plyšáků a dalších hraček. Pořadač v rozměru 33,5 x 32,5 x 32,5 cm lze následně umístit do police. Nenajde-li zrovna využití, jednoduše ho složíte a uložíte. Vyroben je z odolného robustního materiálu, udržovatelného suchým hadříkem.

Doporučovaná prodejní cena 790 Kč

Krychlový pořadač Lässig Toy Cube Storage  Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Koš na hračky LässigToy Basket

Nabízí dostatek prostoru k uložení hraček, plyšáků i stavebnic. Je to praktický pomocník pro rychlý úklid! Vyrábí se v rozměru 40 x 40 x 48 cm, je lehký a díky dvěma úchytům se snadno přenáší. Zároveň se dá složit a uklidit, pokud zrovna nenajde využití. Koš zdobí veselé obrázky zvířátek, variant je k výběru několik.

Doporučovaná prodejní cena 1.050 Kč             

Koš na hračky Lässig Toy Basket  Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Dětský kufr Lässig Toy Trunk

Další skvělá úklidová alternativa a současně báječná pomůcka při dobrodružných hrách. Truhla s obrázkem zvířátka řeší úložný prostor vtipně a zábavně, díky odklápěcímu víku do ní děti uloží vše, co nemá být vidět. Kufr z robustního materiálu je skladný a po složení zabere minimum místa. Čistit se dá suchým hadříkem.

Doporučovaná prodejní cena 1.050 Kč

Dětský kufr Lässig Toy Trunk  Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Koš na prádlo Lässig Laundry Bag

Předejde rozházeným ponožkám a tričkům po dětském pokojíčku. Našpiněné oblečení sem dítě bez protestů odloží, ať už ho bude mít přímo v pokoji nebo v koupelně. Prostorný koš má skladné úchyty, pomocí kterých se uzavírá i přenáší. Vyrábí se v motivech veselých barevných zvířátek. Bytelný koš na prádlo se dá vyprat a složit, pokud zrovna není používán. Rozměr 60 x 35 x 85 cm.

Doporučovaná prodejní cena 820 Kč

Koš na prádlo Lässig Laundry Bag  Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Měkounká deka Little Angel s beránkem

Hřejivá deka české značky Little Angel najde využití v kočárku i postýlce, jako přikrývka nebo podložka. Prošitý oboustranný materiál má z jedné strany huňatého beránka, z druhé jemný povrch s hvězdičkami. Výrobce si nechal záležet na čistém miminkovském designu. Tato pratelná deka má rozměr 70 x 100 cm.

Doporučovaná prodejní cena 490 Kč        

Deka Little Angel s beránkem Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Pomůcka BeSafe Pregnant

Chrání hned dva či více životů. Při jízdě autem je důležité se poutat i v průběhu celého těhotenství. Aby však byla jízda bezpečná a komfortní, měla by žena myslet na jednoduché pravidlo. Spodní díl automobilového pásu nesmí vést přes rostoucí bříško, naopak by měl držet co nejníže přes pánev, mimo měkkou tkáň břicha a plod. Říkáte si, že se pás za jízdy bude samovolně posouvat a těhotná řidička z toho bude jen nervózní? S pomůckou BeSafe Pregnant iZi FIX nikoli. Pokládá se na sedadlo řidiče či spolujezdce (vpředu i vzadu) a jednoduše se zacvakne pomocí systému ISOfix, eventuálně se upevní pomocí popruhu kolem opěradla, který je součástí. Pak se žena posadí, připoutá a uchytí spodní díl automobilového pásu do klipu na pomůcce BeSafe Pregnant.

Doporučovaná prodejní cena 1.570 Kč

BeSafe Pregnant iZi FIX Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Dárkové balení pro holky a kluky

Plenek se při přebalování miminka spotřebuje velké množství, v řádu tisíců, proto určitě neuděláte chybu, nadělíte-li rodině s malým dítětem balení kvalitních plenek. Přestože výrobky nadnárodních značek pořídíte v podstatě na každém rohu, dají se pořídit také produkty, které jsou sice méně známé, avšak s řadou benefitů. Třeba značka MonPeri nabízí prodyšné neparfemované plenky z přírodních materiálů s regenerační složkou z aloe vera, bez PVC, chloru, antioxidantů, latexu a ftalátů. Jejich základ tvoří netkaná textilie, buničina a vysoce absorpční polymer, který dokonale uzavírá tekutiny a udržuje pokožku v suchu, nepropouští zápach. Plenky MonPeri nedráždí dětskou pokožku, nezpůsobují alergie ani astma. Zároveň nezatěžují životní prostředí.

U společnosti Babypoint nyní můžete pořídit praktickou dárkovou sadu MonPeri s balením plenek velikosti S (3 – 6 kg, 50 ks), vlhčených ubrousků (80 ks) a absorpčních podložek SuperDry velikosti S (40 x 60 cm, 3 ks). Kromě toho set zahrnuje bavlněný trojúhelníkový bryndák německé značky Lässig, který se upevňuje jednoduše pomocí druků a k dispozici je v holčičí nebo klučičí variantě. Bonusem v balíčku najdete ještě magnetický rámeček na fotku.

Doporučená prodejní cena: 570,- Kč   

Dárková sada MonPeri Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

 

Pro více informací navštivte www.babypoint.eu nebo www.babypoint.cz, www.lassig-fashion.cz, www.autosedacky-besafe.cz, www.monperi.cz nebo www.little-angel.info.

 

 

Zdroj: MonPeri, Lässig, BeSafe.  Little Angel, Babypoint

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.