Tassimo cash back: 50 dní slev na automatické kávovary značky Bosch

Od pondělí 3. března lze ve speciální akci zakoupit se slevou automaty na přípravu nápojů řady Tassimo včetně jeho nejnovější verze Tassimo VIVY, která zaujme inovativními funkcemi, kompaktností i subtilností, a také nabídkou tří barevných provedení, z nichž si vybere tu svému oku i interiéru lahodící určitě každý.

 

bosch_tassimo-vivy_tas1202_latte_1

 

Spotřebiče Tassimo značky Bosch je možné pořídit v termínu od 3. března do 21. dubna 2014 o 500 Kč výhodněji, na Slovensku pak o 20 EUR, v rámci speciální akce Tassimo cash back. Po zakoupení jednoho z vybraných přístrojů Tassimo v celoplošné distribuci se stačí zaregistrovat na akční microsite www.bosch-home.com/cz/tassimo (www.bosch-home.com/sk/tassimo) nebo na stránkách www.tassimo.cz a www.etassimo.cz ( na Slovensku www.tassimo.sk a www.etassimo.sk). Proplacení cash backu proběhne formou bankovního převodu nebo poštovní poukázkou. Akce je limitována maximálním množstvím zaregistrovaných spotřebičů, které činí 3 000 ks v České republice a 1 000 ks na Slovensku.

 

Tassimo VIVY

Nejnovější verze úspěšného systému na přípravu horkých nápojů od značky Bosch dokáže připravit širokou škálu oblíbených nápojů na velmi malé ploše. Se svými rozměry 17 cm na šířku a 29 cm do hloubky zabírá Tassimo VIVY méně plochy než list papíru formátu A4 a díky odnímatelnému zásobníku na vodu umístěnému po straně přístroje najde své místo třeba i v malé polici.

S Tassimo VIVY připravíte pouhým stiskem jednoho tlačítka od klasické filtrační kávy i espressa přes latte macchiato a cappuccino po výbornou čokoládu a čaj. Metoda jejich přípravy funguje na principu revoluční technologie Intellibrew™. Na kapsli, tzv. T-discu od firem Jacobs, Milka či Twinings, si Tassimo VIVY přečte specifický čárový kód obsahující informace nutné pro přípravu nápoje a automaticky podle toho odměří potřebné množství vody, čas spaření a teplotu. Vy se tak nemusíte starat o to „jak“, „kolik“ a „jak dlouho“ – jednoduše stačí stisknout tlačítko a váš nápoj bude záhy připraven v odpovídající kvalitě.

Pokud si někdo přeje nápoj upravit podle své individuální potřeby a chuti, může tak učinit manuálně – proces přípravy může být zastaven nebo prodloužen. Tassimo VIVY má zkrátka pro každého něco.

 

Kávovar, který se o sebe postará

Intuitivní operační systém Tassimo VIVY informuje uživatele pomocí LED displeje vždy, když je nutné doplnit nebo odvápnit zásobník na vodu, což je sám o sobě velmi snadný proces. VIVY disponuje speciálním servisním T-discem, který přístroj vyčistí a odvápní pomocí jednoduchého, automatického procesu.

Příjemným bonusem je nízká spotřeba energie. Po každém spařovacím procesu se systém automaticky přepne do pohotovostního režimu, přesto je ale okamžitě připraven k použití vždy, když máte chuť dát si další šálek. Inovativní průtokový ohřívač vody snižuje čekací dobu na minimum. To činí z Tassimo VIVY jeden z nejrychlejších a nejvíce energeticky účinných systémů svého druhu.

Technické parametry

•příkon: 1300 W
•tlak: 3,3 bar
•kompaktní a nadčasový design
•plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka
•patentovaná technologie kapslí T-DISC
•variabilní intenzita nápoje
•inovativní technologie tekutého mléka uvnitř kapsle
•jedinečný systém průtokového ohřívače

 

Tři barvy

Tassimo VIVY je v nabídce v tlumených tónech černé či sněhově bílé, ale potěší zejména milovnice růžové, pro něž má spotřebič i v této výrazné barvičce.

 

Zuzana Ottová
Zdroj: Bosch

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.