Street Food Rocks: Putovní food festival s hudebním zážitkem začíná tuto sobotu v Praze

Nádvoří pražského pivovaru Staropramen na Smíchově ožije tuto sobotu, 3. června, od 10 do 22hodin první zastávkou ojedinělého putovního festivalu Street Food Rocks. Návštěvníkům nabídne netradiční kulinářské zážitky, skvělou muziku i pohodovou atmosféru letního festivalu. Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele veleúspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími kuchyní z celého světa za zvuku hudby mnoha kapel, například Mydy Rabycard, I Love You Honey Bunny nebo Márdi & Pítrs  z Vypsané Fixy.  Vstup je zdarma.

Street Food Rocks 2017: ukázka pokrmů ze Srí Lanky Foto: SFR

 

Milovníky dobrého jídla a pití láká Street Food Rocks na pestrou škálu gastronomických zážitků. Těšit se můžete na speciality z Gruzie, Srí Lanky či Afriky. Nebudou chybět ani tradiční oblíbené burgery a hot dogy v té nejvyšší kvalitě. Na své si přijdou i milovníci sushi nebo rybích specialit. Street Food Rocks myslí na každého a proto nabídne také vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou kuchyni. Hlavním kritériem výběru účastníků festivalu je moderní, ale i jedinečná gastronomie využívající pouze čerstvé, lokální suroviny a kvalitní servis.

Kvalitní jídlo je základ spokojenosti a dobrého rozpoložení většiny lidí. Ochutnávání kuchyní z celého světa patří k zážitkům, které jsou v dnešní době vyhledávány čím dál tím častěji. Proto stále roste i počet food festivalů a gastronomických akcí. Street Food Rocks ale nabízí ještě něco navíc. Kromě špičkové kvality gastra servíruje pořádnou dávku živé muziky. Na své si přijdou i ti návštěvníci, kteří tradiční food festivaly nevyhledávají. Z kapel se v Praze můžete těšit například na rychle rostoucí hvězdy Mydy Rabycard, kteří nedávno točili nové klipy v berlínských Red Bull Studios, nebo Márdiho & Pítrse z Vypsané Fixy.

Spojení organizátora hudebního festivalu Rock for People a zakladatele jednoho z největších food festivalů Burgerfest v podobě Street Food Rock se zdá být velmi povedené. Svědčí o tom loňský velice úspěšný ročník festivalu.

Street Food Rocks jsou samostatným projektem, kterým reagujeme na dlouhodobě rostoucí nároky návštěvníků Rock for People na kvalitu občerstvení. “ vysvětluje Michal Thomes, spoluzakladatel a hlavní pořadatel Rock for People. Na hudebním festivalu Rock for People budou k mání všechny chuťovky ze Street Food Rock.

Na Street Food Rocks festivalu budou k dispozici i odpočinkové paletové zóny. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a opravdu všichni si přijdou na své. Pro děti nebudou chybět ani sladké speciality či zajímavé nealko nápoje. Street Food Rocks přináší neopakovatelnou letní atmosféru s příjemným pocitem v žaludku. Vstup ZDARMA!

Street Food Rocks 2017: Wow wafle Foto: SFR, oficiální zdroj 

 

 

Hudební program v Praze

12:00 – 12:45        Groovetown

13:25 – 14:10        Márdi & Pítrs                                                  

14:50 – 15:35        Known As Brooklyn

16:20 – 17:10        Mydy Rabycad

17:50 – 18:35        I Love You Honey Bunny                                                   

19:15 – 20:00        Mala Ruckus                                                         

20:20 – 21:00        Jakub Ondra

 

Street Food Rocks 2017

  1. 6. Praha – nádvoří pivovaru Staropramen na Smíchove
  2. 6. Brno – Lužánky
  3. 6. Hradec Králové – Náplavka (Smetanovo nábřeží)
  4. – 6. 7. Hradec Králové – Festival park Rock for People

 

Více informací najdete na fb festivalu.

 

 

Zdroj: Street Food Rocks

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.