Skupina Chinaski v roli oděvních výtvarníků

Sunar Fashion je tu již potřetí a opět přináší netradiční kolekci kojeneckého oblečení a triček pro rodiče. Po letech 2013 a 2014, kdy byla hlavním motivem oranžová žirafka limitované edice, která se objevuje také na produktech dětské výživy Sunar, se tvůrci rozhodli pro zcela jiný směr – každý kousek oděvu zdobí svérázné hlášky s doprovodnými malůvkami. Jejich autory jsou členové skupiny Chinaski, kteří v nich zúročili nejen svůj hudební styl, ale i bohatou rodičovskou zkušenost.

Sunar Fashion: Chinaski Foto: Sunar, oficiální zdroj

 

„Jsme velmi rádi, že náš nápad přijít s oblečením pro děti se setkal s takovým úspěchem, že letos můžeme představit již třetí kolekci. Zůstáváme u ověřeného bílo-šedého provedení s oranžovými prvky, klasickou žirafku jsme však letos vyměnili za vtipné hlášky z dětského světa. Přizvat ke spolupráci kapelu Chinaski bylo logické, jelikož se prezentují jako hrdí tátové a v kapele mají dohromady 12 dětí. S jejich pomocí jsme vytvořili nápaditou edici triček pro děti i jejich rodiče,“ řekla k nové kolekci Klára Jakubcová, Senior Brand Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Pro malé i velké

Kolekce Sunar Fashion pro rok 2015 obsahuje celkem čtyři kousky oblečení – body, čepičku, tepláčky a šatičky v odstínech šedé a bílé s oranžovým potiskem. Rozverných hlášek je pak k nalezení celkem šest – Sunar je IN!, Já SU NARcis!, Můj pupík ♥ Sunar, Bez Sunaru ani prd! Sunar, fakt hustý a Bez Sunaru ani krok.

Sunar Fashion: body z kolekce Foto: Sunar, oficiální zdroj

„Jako kapela máme radost, že můžeme vybočit z našeho klasického programu a udělat opět něco pro děti. Spolupráce se značkou Sunar je pro nás příjemné osvěžení. Žijeme našimi dětmi a kolekci jsme propojili s naší hudbou tak, aby potěšila jak malé, tak i dospělé,“ doplňuje k nové kolekci Sunar Fashion Michal Malátný za kapelu Chinaski.

Kromě klasické kolekce vznikla také speciální limitovaná edice dětských triček, které jsou v kombinaci s dámskými/maminkovskými a pánskými/tatínkovskými tričky. Hlášky na ně navrhli členové hudební skupiny Chinaski. Design triček i navržené hlášky se odráží v písničkách kapely a jsou pro ně velmi typické.

Pro maminky hudebníci navrhli hlášku „Stačí jen málo a budeme pár…“, pro tatínky zase „Já jsem tady vedoucí!“. Obě hlášky jsou také na tričkách pro děti, takže se mohou hrdí tatínci a maminky procházet se svými dětmi ve stejném originálním oblečení.

Sunar Fashion: Michal Malátný Foto: Sunar, oficiální zdroj

Sunar Fashion: Michal Malátný
Foto: Sunar, oficiální zdroj

 

Stejně jako v minulých letech, i jsou letos oblečky ušity z těch nejkvalitnějších materiálů (100% bavlna a lycra) vyrobených v České republice bez umělých příměsí.

 

Nemáte doma budoucí hvězdu Sunaru?

Kolekce budou moci maminky a tatínkové získat od května 2015 v rámci různých aktivit spojených se značkou Sunar a mimo jiné také v rámci soutěže Hledá se hvězda Sunaru. Více informací na www.sunarfashion.cz.

Sunar Fashion Foto: Sunar, oficiální zdroj

 

Zdroj: Sunar

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.