Shell V-Power LEGO: Limitovaná edice modelů Ferrari a sběratelských stavebnic

Cestování k prázdninám patří, ale přejezdy dlouhých vzdáleností snášejí zejména menší děti špatně. Zábavu či přímo odměnu za čas strávený v autě jim může přinést tradiční LEGO tentokrát v podobě limitované série modelů Ferrari a tématicky zaměřených sad, které jsou od pondělí k dostání exkluzivně na čerpacích stanicích Shell. A jistě potěší nejen nejmenší motoristy.

Shell V-Power LEGO® Collection  Foto: Shell Czech Republic, oficiální zdroj

Shell V-Power LEGO® Collection, která vznikla ve spolupráci s Ferrari a LEGO® Group, oslavuje společnou vášeň pro výkon, na níž stojí již více než šedesátileté technické partnerství společnosti Shell se závodním týmem Scuderia Ferrari. Shell vyvíjel nové modely a stavebnicové sady s Ferrari a LEGO® Group déle než půl roku. Modely vozů Ferrari z nové kolekce jsou opět vybaveny malým natahovacím motorem – nejmenším, který společnost LEGO® Group kdy vyrobila. S tímto motorkem vyvinutým speciálně pro Shell urazí autíčko na jedno natažení vzdálenost delší než dva metry.

Limitovaná edice nabízí čtyři legendární vozy Ferrari, cílovou rovinku se stupněm vítězů a minifigurkou mechanika závodního týmu Scuderia Ferrari. Součástí kolekce je také speciální edice cisterny Shell, stejně jako model čerpací stanice z okruhu Fiorano (soukromého testovacího okruhu Ferrari v Maranellu) doplněný o minifigurku vědce.

Shell V-Power LEGO® Collection: zleva po směru hodinových ručiček): čerpací stanice Shell a minifigurka vědce; cílová rovinka a stupeň vítězů s minifugurkou; Ferrari F12berlinetta; Ferrari 512 S; Ferrari F138; Ferrari 250 GTO Republic, oficiální zdroj

Shell V-Power LEGO® Collection: zleva po směru hodinových ručiček): čerpací stanice Shell a minifigurka vědce; cílová rovinka a stupeň vítězů s minifugurkou; Ferrari F12berlinetta; Ferrari 512 S; Ferrari F138; Ferrari 250 GTO
Republic, oficiální zdroj

 

Nová edice modelů Shell V-Power LEGO® Collection navazuje na úspěšnou první sběratelskou kolekci, která byla uvedena na český trh v roce 2013. Doufáme, že i tato série bude inspirovat zákazníky a příznivce automobilového sportu všech generací k tomu, aby si postavili svůj vlastní závodní svět,“ uvedl Petr Šindler, manažer komunikace Shell Czech Republic a.s.

 

Ve znamení výkonu i zábavy

Kolekce zároveň symbolizuje ducha technických inovací a výkonu, které obsahuje také každá kapka paliv Shell V-Power Nitro+. Při natankování minimálně 30 litrů tohoto paliva si mohou zákazníci zakoupit jeden z modelů LEGO® za 49 Kč, v případě 30 litrů paliva Shell FuelSave za 79 Kč. Jednotlivé typy lze také vyměnit za 890 bodů věrnostního programu Shell ClubSmart.

Zákazníci mohou nové modely na čerpacích stanicích Shell získat během kampaně trvající od 3. 8. 2015 do 1. 11. 2015 nebo do vyprodání zásob. Více informací o kolekci Shell V-Power LEGO® Collection naleznete na www.shell.cz.

LIMITOVANA EDICE MODELU SHELL V-POWER LEGO COLLECTION (2)

 

O palivech Shell V-Power Nitro+

Jasné zaměření společnosti Shell na inovace v motorsportu je nedílnou součástí rozsáhlého výzkumného a vývojového programu, který je klíčem k vývoji a výrobě dokonalejších paliv pro její zákazníky. Paliva Shell
V-Power Nitro+ představují nejnovější generaci výkonných paliv Shell. Jedinečné výkonné benzíny
(Shell V-Power Nitro+ a Shell V-Power Nitro+ Racing) a motorová nafta (Shell V-Power Nitro+ Diesel) byly vyvinuty tak, aby zvyšovaly výkon a působily ve vozu okamžitě. Zlepšují reakci motoru, neboť zabraňují tvorbě nových a odstraňují stávající usazeniny v motoru, které snižují jeho výkon. Benzín Shell V-Power Nitro+ má
z 99 % stejné složení jako závodní palivo Shell V-Power používané stájí Scuderia Ferrari v Mistrovství světa formule 1 v roce 2015. Každý nový cestovní vůz Ferrari opouští Maranello s plnou nádrží benzínu Shell V-Power. Paliva Shell V-Power Nitro+ jsou k dostání na více než 1 000 čerpacích stanicích Shell po celé střední a východní Evropě.

 

Zdroj: Shell Czech Republic

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.