Sedmihorské léto: Poslední ze žhavých milenců

Hudební a divadelní Sedmihorské léto úspěšně zahájilo svou pátou sezónu a pokračuje v kulturní jízdě. Na řadu přichází první ze dvou divadelních představení v podání Simony Stašové a Petra Nárožného. „Poslední ze žhavých milenců“ se představí již v úterý 1.července od 20 hodin v areálu Sedmihorského léta v Sedmihorkách u Turnova.

Sedmihorské léto 2014 - Poslední ze žhavých milenců  Zdroj: Sedmihorské léto

Druhá z celkem sedmi akcí Sedmihorského léta slibuje skvělou podívanou s notnou dávku suchého humoru. Zmiňované herecké špičky předvedou svůj um ve slavné a již mnoho let divácky velice oblíbené divadelní komedii slavného amerického spisovatele Neila Simona. Simona Stašová se představí rovnou v trojroli jako Elaine Navaziová, Bobbi Michelová a Jeanette Fischerová, Petr Nárožný pak jako Barney Tringeld, starší majitel rybí restaurace v New Yorku, který se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Herecký koncert na věčné téma ze života, které v této komedii rozesmává všechny generace, rozhodně stojí za to vidět.

 

Permanentní Sedmihorské léto

Sedmihorské léto je známo a oblíbeno pro svou speciální atmosféru. Festival každoročně vládne přívětivým duchem, vyváženým programem pro všechny generace a příhodným místem konání. V současné chvíli navíc nabízí poslední kusy přenosných permanentek, které platí na všechny – hudební i divadelní – akce Sedmihorského léta 2014. Pokud tedy chcete dobře investovat, užít si kulturní léto a zažít něco nového, je Sedmihorské léto tou pravou volbou.

 

Všechny informace na www.sedmihorskeleto.cz.

Více o programu letošního ročníku se dočtete také v článku Sedmihorské léto 2014

 

Zdroj: Sedmihorské léto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.