Sedmihorské léto odstartovalo tříhodinovým hereckým happeningem a stejně dlouhým smíchem diváků

Od divadelních komedií se očekává, že diváka pobaví. To, co dokáže Miláček Anna, potažmo herci v tomto představení, však předčí veškerá očekávání. Sedmihorské léto odstartovalo dokonale. Diváci se bavili od začátku do konce. Ovšem nejen oni. Dvouhodinové představení se v Sedmihorkách u Turnova protáhlo na tři hodiny nepřetržitého smíchu.

Sedmihorské léto: Miláček Anna - Martina Hudečková, Saša Rašilov a Linda Rybová Foto: Jitka Maděrová/Sedmihorské léto, oficiální zdroj

Sedmihorské léto: Miláček Anna – Martina Hudečková, Saša Rašilov a Linda Rybová
Foto: Jitka Maděrová/Sedmihorské léto, oficiální zdroj

 

Hudební a divadelní Sedmihorské léto vybírá představení tak, aby se divák dokonale pobavil. Situační komedie v Sedmihorkách jsou tak skvělou volbou pro prázdninové chvíle, kdy máme prázdninovou náladu a chuť se bavit.

 

Po představení Miláček Anna, kterému herci z Divadla Palace dali neskutečnou energii, přichází na řadu další z komedií. Ve čtvrtek 6. července pobaví představení Hvězdné manýry v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem, kterému velmi podařeně sekundují například Mahulena Bočanová, Vlasta Žehrová, Martin Zounar, Ivana Andrlová, nebo Zbyšek Pantůček.

Situační komedie Hvězdné manýry se odehrává v luxusním hotelu a její zápletkou je pozvání dvou oblíbených hudebních hvězd na benefiční koncert. Ony zmíněné hvězdy se však nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Ředitel hotelu řeší jak je ubytovat, aby se nepotkaly. Má přesný plán, který však od samého začátku selhává.

Lukáš Vaculík v rozhovoru pro Sedmihorské léto mj. uvedl: „ S tímto představením často jezdíme mimo Prahu, kde je stále vyprodáno. Naopak je problém, když zavolá někdo známý, že se na nás chce jít podívat, ale už není místo.“

 

A teď trochu hudby

Po dvou divadlech pak čeká Sedmihorské léto první koncert – speciální vystoupení Pavla Šporcla s projektem Bacha na Šporcla II, poté další komedie s názvem Nebyla to pátá, byla to devátá, kde jsou po celou dobu tři hlavní herci – Jana Švandová, Josef Carda a Rudolf Hrušínský. Červenec pak uzavře Václav Neckář s ojedinělým koncertem pro Sedmihorské léto, kdy se skupinou Bacily vystoupí také smyčcový kvartet. V srpnu pak je na plánu oslava 40 let skupiny AG Flek, koncert Hradištanu, Paddy Kelly, Čechomor a Marie Rottrová. Divadlo zastoupí včele s Václavem Vydrou komedie Rukojmí bez rizika.

Sedmihorské léto: Bacha na Šporcla - plakát Oficiální zdroj: Sedmihorské léto

 

Více o programu letošního Sedmihorsého léta si přečtete v předchozím článku

 

 

Zdroj: Sedmihorské léto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.