SAY YES: Limitovaná kolekce dětského oblečení ICE ICE BABY

Limitovaná kolekce pro děti nazvaná SAY YES přináší neotřelé spojení designu i materiálů značky ICE ICE BABY zabývající se dětským oblečením a textilem a značky LEEDA, jež je synonymem české autorské módy. Navržené oblečení tak dostalo detaily z materiálů minulých i současných kolekcí této značky.

 ICE ICE BABY a LEEDA: Kolekce SAY YES Foto: LEEDA, oficiální zdroj

Značka ICE ICE BABY je originální, hravá, humorná, ale také střídmá a praktická. Tvary a střihy jsou jednoduché, oživené vtipným detailem. Upouští od klasických líbivých prvků a snaží se o tzv. “rough” estetiku – nezačištěné okraje ap. Zaměřují se na bavlněné materiály, pojítkem všech kolekcí je šedý úplet a autorské potisky, které se mění s každou kolekcí.

Na trh přináší kvalitní, ručně a s láskou vyráběné produkty pro nejmenší, jež jsou dílem dvojice, kterou tvoří Andrea Beranová, stylistka a interiérová designérka, kterou dobře znají čtenáři časopisu Marianne bydlení, a Mária Čulenová, designérka, absolventka VŠUP, pracující mimo jiné pro českou firmu Lasvit.

“Ice Ice Baby mě nadchly od prvního setkání. Jejich dětské oblečení je jednoduché, stylové a vtipné. Snažím se materiály ze svých kolekcí maximálně využít a menší kousky látek jsou ideální pro dětské oblečení, nebo detaily na něm. Tak vznikl nápad naší spolupráce,” vysvětluje počátek spolupráce Lucie Kutálková, designérka a majitelka značky LEEDA.

 

Dětský měsíc v LEEDě

Oblečení prodává LEEDA ve svém obchodě v Bartolomějské 1 v Praze 1 od 14. února v rámci exkluzivního měsíčního Pop up Shopu. Ceny kolekce Say Yes se pohybují v rozmezí od 690 Kč do1 790 Kč.

Po dobu jeho trvání budou v nabídce například i dětské batohy PLAYBAG, omalovánky a komiksy NO ORDINARY HEROES.

  ICE ICE BABY a LEEDA: Kolekce SAY YES Foto: LEEDA, oficiální zdroj

 

Zdroj: LEEDA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.