s.Oliver OUTSTANDING women&men: Dvojice svěžích letních vůní

Slunné léto s sebou přináší pohodu, dobrou náladu, radost, spoustu nových příležitostí, zážitků a výjimečných věcí. Přesně v tomto duchu byla představena nová dvojice vůní značky s.Oliver. Cílem svěžích tónů s.Oliver OUTSTANDING je podpořit radost ze života, nespoutaný životní styl a i běžné denní okamžiky prožít zajímavě a smysluplně. Skladba dámské i pánské toaletní vody tak cílí na osobité ženy a muže, kteří umí žít naplno, svobodně, nesvazují se stereotypy, mají svůj vlastní, často nekonvenční styl a životní postoj, za nímž si stojí,

Nové letní vůně s.Oliver OUTSTANDING men a women Foto: s.Oliver, oficiální zdroj

 

Podobně jako úspěšné módní kolekce i dvojice vůní s.Oliver OUTSTANDING přináší neočekávané kombinace a vyjadřuje čistou radost ze života. Móda i vůně nás společně doprovázejí každým dnem, a tak ne náhodou byly inspirací pro design obalů těchto osvěžujících ovocných vůní dva typické módní vzory – puntíky a proužky.

 

s.Oliver OUTSTANDING women

Veselý puntíkatý flakon, který jakoby oblékl retro šatičky z padesátých let, v sobě skrývá kompozici ovocných, květinových a dřevitých tónů. První dojem je ovocný, jasná šťavnatá vůně staví na mandarince, černém rybízu a sladkých malinách. Květinové srdce parfému vnáší frézii, svěží pivoňku a konvalinku. Zklidňující základ pak pozvolna uvolňuje lahodnou vanilku, cedrové a smyslné santalové dřevo.

Eau de Toilette Natural Spray (30 ml) stojí 465 Kč.     

   

Nová letní vůně s.Oliver OUTSTANDING women Foto: s.Oliver, oficiální zdroj

           

 

s.Oliver OUTSTANDING men

Zatímco motivem dámského flakonu jsou puntíky, pánský zdobí pro léto tak charakteristické pruhy v námořnické modré. Jiskřivou hlavu sestavenou z jemně nahořklého, zároveň svěžího grapefruitu, černého pepře a rozmarýnového oleje doplňují střední tóny šalvěje, levandulového oleje a lístků fialek. Vše na základu ze smyslného santalového dřeva, zeleného mechu a neobyčejného vetiveru, který je však pro pánské vůně téměř nezbytností.

Eau de Toilette Natural Spray (30 ml) se prodává za stejnou cenu jako dámská verze, tedy za 465 Kč.       

Nová letní vůně s.Oliver OUTSTANDING men Foto: s.Oliver, oficiální zdroj 

Pro více informací můžete navštívit webové stránky značky s.Oliver nebo její facebook.

 

Zdroj: s.Oliver

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.