Rozmarné léto na Chateau Mcely

Podobně jako v předchozích letech nabídne bývalé venkovské aristokratické sídlo uprostřed lesů a rozkvetlého anglického parku hloubkový odpočinek, v němž se snoubí to nejlepší ze šlechtické rozmařilosti, jakou zde zažívali Thurn-Taxisové v dobách největší slávy mcelského zámku, s ryze současnými relaxačními metodami. Pro dámy je navíc podpořený ucelenou péčí o tělo. Dětem naopak Chateau Mcely připravilo aktivní letní program s oblíbenou filmovou upíří tématikou. Opět je také možné vybírat z oblíbených pobytových balíčků.

mcely_rozmarne-leto_relax

Mcelské léto má pro své hosty přichystáno opalování na lehátkách či na pláži s bílým labským pískem, která lemuje vyhřívané koupací jezírko, vodní relaxaci ve vířivce pod hvězdami, tenis ve stínu starých stromů, ale i pikniky v tichu divoké části parku s letními barevnými loukami, romantické snídaně v trávě či večeře pod širým nebem.

 

Letní terapie v Mcely Spa

K zámeckému létu patří neodmyslitelně také blahodárné masáže a terapie, které ženám dávají pocit božské krásy. Na letní měsíce proto v Mcelech připravili speciální hodinu a půl dlouhou terapii „Bohyně léta“ s použitím čistě přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET. Tělový peeling problémových partií pomůže stimulovat krevní oběh a lymfatický systém, pomáhá eliminovat toxiny. Jílový zábal těla s rozmarýnem a cypřišem působí proti celulitidě a odstraní hlouběji uložené toxiny.

Následná masáž obličeje a celého těla dodá pleti potřebnou hydrataci a regeneraci před letním sluněním a zpomalí proces stárnutí. Kombinace účinků bylin promění vysušenou pokožku v hedvábný samet. Letní terapii lze zažít v lázních Mcely Spa od začátku července do konce září 2014. Cena terapie je 3 090 Kč.

mcely_rozmarne-leto_masaz

 

Upíří víkend

Vrcholem letní dětské sezóny bude v termínu od 11. do 13. července Víkendový sportovní kemp s upíří tématikou. Děti čeká, kromě jiného, animační sportovní program a program pro bystré hlavičky v duchu filmu „Stmívání“ (Twilight), který sestavil odborník na tělovýchovu dětí a mládeže. Součástí balíčku budou dvě noci, plná penze po celou dobu pobytu, zábavný bohatý program pro děti, sauna a vířivka pro unavené malé sportovce.

mcely_rozmarne-leto_deti

Po celé léto si mohou děti užít oblíbený Balíček princezny Nely, který v letních měsících poskytuje ty nejlepší princeznovské zámecké zážitky.

Rodiny s dětmi ocení výhodný Rodinný balíček, díky kterému získají dva pokoje za cenu jednoho.

 

 

Zdroj: Chateau Mcely

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.