Rakouské Alpy v centru Prahy

Na střeše OD Kotva vyrostl Apres Ski stan o rozloze 60 m2, který má navodit iluzi horské zimní party s taneční muzikou a výběrem z exkluzivní řady točených piv od německé značky Maisels Weisse. Jako bonus poskytuje krásný výhled na Staré Město.

ski-stan-3

Podobně jako lanovkou na sjezdovce se vyvezete zimním výtahem u OD Kotva přímo do unikátního Apres Ski stanu restaurace T – Anker. Hlavní myšlenkou bylo navodit atmosféru stylových zimních party za účasti nejlepších českých DJs, které probíhají každý pátek a sobotu od 19.00 do 22.00. Stan s kapacitou 60 míst si lze zarezervovat také na firemní akce, večírky nebo oslavy. Stan bude otevřen celoročně.

 

Pivní ráj

Na 360° baru najdete přes 100 druhů pivních unikátů převážně z Belgie, německá piva pivovaru Maisels Weisse jako Aktien Original nebo AKTIEN Zwick’l Kellerbier. Příjemnou horskou atmosféru dokreslí i sladké Bombardino, Glühwein, nebo mrazivě ledový Aperol Spritz, a podle provozovatele i za velmi přijatelné ceny, které se nepodobají těm na rakouských sjezdovkách. „Exkluzivní pivo má příjemnou svrchně kvašenou pšenici s jemnou chutí banánu, vůní hřebíčku a koriandru,“ dodává Robert Demeter, který má v restauraci T-Anker funkci pivního Bellemana (Belleman je vlámské označení městského zvoníka, do jehož kompetence spadá vyhlašování zpráv ve městě, který se však během let přetransformoval do městského informátora a průvodce po pivnicích).

 

Úchvatný výhled na Staré Město

„Prosklený a vyhřívaný stan hostům nabízí unikátní výhled na Týnský chrám, Pražský hrad, a pokud je dobrá viditelnost, mohou vidět i Strahovský klášter,“ dodává PR manažerka restaurace T-Anker Ivana Žitníková.

 

Zdroj: PR.Konektor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.