Přišel čas zatopit v kamnech. Třeba levandulově

„Ty jsi má, levandulová“, zní ve slavném hitu. Sice s méně romantickou zápletkou můžeme vykouzlit levandulově voňavé teplo domova, když se rozhodneme rozdělat oheň s pevným podpalovačem tradiční české značky SOLO. Pokud tedy zvolíme variantu pevného podpalovače vonící právě po tomto polokeři. A kdo preferuje méně aromatické podpalování, může samozřejmě zůstat u klasiky petrolejového pevného podpalovače nebo u neutrálního parafinového podpalovače.

Pevné podpalovače SOLO Foto SOLO, oficiální zdroj

Koho v dětství neprovázel při zatápění v kamnech a ve sporáku během chladnějších víkendových i prázdninových dní na chatě či chalupě charakteristický petrolejový odér pevného podpalovače? A při opětovně vzrůstající oblibě topidel s živým ohněm je tomu tak zas. Dnes už ovšem nemusí být provázeny oním silným odérem. Například v nabídce SOLO jsou hned tři typy podpalovačů, které jsou navíc  ukryty ve speciálním dvojitém balení, takže se nemusíme bát, že by navoněly ostatní nákup. 

 

SOLO Pevný podpalovač levandulový

Moderní podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kteří chtějí nejen pomoc s plameny, ale ještě bonus v podobě příjemné levandulové vůně. Díky levandulové parfemaci se nemusíme bát nepříjemného zápachu okolí, ale ani rukou, na kterých občas zápach při zapalování ohně běžným pevným podpalovačem ulpí. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek, kterých je na jednom plátu 32 ks. Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru 10 – 12 minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů.

SOLO Pevný podpalovač levandulový  Foto SOLO, oficiální zdroj

K dostání v hypermarketech Tesco, hobby marketech Hornbach, OBI a Unihobby za cenu od 59 Kč.

 

 

SOLO Pevný podpalovač parafínový

Ekologický podpalovač má neutrální vůni a stejně jako ostatní pevné podpalovače SOLO je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování. Shodná je doba hoření i manipulace s podpalovačem jako u dalších podpalovačů SOLO. Dávkuje se jednoduchým odlamování kostek, kterých je na jednom plátu rovněž 32 ks.

SOLO Pevný podpalovač parafínový Foto SOLO, oficiální zdroj

K dostání v hypermarketech Albert a Tesco, hobby marketech Bauhaus, Hornbach a OBI za cenu od 40 Kč.

 

 

SOLO Pevný podpalovač petrolejový

Tradiční podpalovač na petrolejové bázi je  vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva. Z trojice novinek pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem.Počet kostek, dávkování i doba hoření jsou totožné s předchozími podpalovači.

SOLO Pevný podpalovač petrolejový Foto SOLO, oficiální zdroj

K dostání v hypermarketech Albert, Billa a Tesco, hobby marketech Bauhaus, Hornbach, Unihobby a prodejnách Mountfield za cenu od 30 Kč.

 

Informace o dalších produktech značky SOLO najdete na www.solo.cz

 

 

Zdroj: SOLO

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.