Benefiční koncert Pošli to dál: Muzikálové hvězdy zazpívají zemřelému kamarádovi

Na benefičním koncertu ‚Pošli to dál – hvězdy zpívají andělům‘ pro rodinu tanečníka Daniela Biče v Divadle Broadway se v pondělí 28. dubna sejde ojedinělá plejáda českých muzikálových hvězd současnosti jako Michal David, Monika Absolonová, Václav NOID Bárta, Marian Vojtko, Leona Machálková a mnoho dalších umělců.

benefice_posli-to-dal

 

Daniel Bič zemřel ve věku 36 let a zanechal po sobě manželku Andreu a dvě malé dcerky Johanku a Viktorku. Celý výtěžek z benefičního představení proto věnují organizátoři jeho rodině. Všichni účinkující se při této příležitosti vzdají svých honorářů a také Divadlo Broadway poskytne své prostory pro tuto akci zdarma.

 

Na benefici se podílejí

Během koncertu, který se uskuteční v pondělí 28. dubna od 19 hodin v pražském Divadle Broadway, se představí a zazpívají Michal David, Monika Absolonová, Marian Vojtko, Václav NOID Bárta, Leona Machálková, Radka Fišarová, Kamila Nývltová, Tomáš Savka, Markéta Procházková, Zdenka Trvalcová a Ondřej Ruml. V choreografii Jany Burkiewiczové, Jana Kodeta a Lindy Rančákové se představí tanečníci a tanečnice z pražských divadel. Večerem diváky provedou herci Jan Cina a Petr Vančura.

„Dana jsem měla velice ráda, byl to vynikající tanečník, se kterým jsem se potkávala v muzikálech Kleopatra, Tři mušketýři, Rebelové nebo Angelika. Sledovala jsem jeho boj se zákeřnou chorobou a stejně jako všichni ostatní jsem doufala, že nad ní zvítězí. Vystoupit na tomto koncertu je pro mne samozřejmostí a zároveň milou vzpomínkou na skvělého člověka a kamaráda,“ vysvětluje Monika Absolonová.

 

Vstupenky

Vstupenky v hodnotě 200, 250, 350 nebo 400 Kč lze zakoupit v pokladně Divadla Broadway, Na Příkopě 988/31, Praha 1. Rezervace vstupenek na telefonních číslech 604 426 723 nebo 225 113 310 nebo on-line na stránkách Divadla Broadway.

 

 

Zdroj: Benefice Daniel Bič

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.