Online koncerty Nechoď ven jazzového klubu U Staré paní

Když nemůžeme na koncert, přijdou hudebníci za námi až domů, respektive se s nimi můžeme být online například v jazzovém klubu U Staré paní, kde tyto speciální hudební produkce pokračují pro velký úspěch i v následujícím týdnu. V pondělí 23. března se mohou diváci těšit na předního jazzového kytaristu Libora Šmoldase s Organ Triem, který je dostane svým přívalem pozitivní energie. V úterý nás rozproudí balkánské rytmy Lovesong Orchestra a ve středu je na programu Allison Wheeler Quartet výrazné americké jazzové zpěvačky. Ve čtvrtek se nás chystají potěšit MarZ – žánrově pestrý hudební vesmír zpěvačky, kytaristky a písničkářky Markéty Zdeňkové. Páteční večer bude patřit formaci Jakub Zomer Blues Bond, která nabídne blues od raných bluesových písniček, až po funk a soul. V sobotu zaplní klub i vaše domovy sólový koncert Doroty Barové.

Libora Šmoldas a Organ Trio Foto: Alžběta Jungrová/U Staré paní, oficiální zdroj

Libora Šmoldas a Organ Trio
Foto: Alžběta Jungrová/U Staré paní, oficiální zdroj

 

S přímými přenosy koncertů z jazzového klubu U Staré paní přišla iniciativa Nechoď ven začátkem tohoto týdne. Sérii odstartovalo duo Hot Sisters.  „Máme obrovskou radost, že diváci mají o streamované koncerty zájem,“ pochvaluje si dramaturg Lukáš Prchal a dodává: „Pokračujeme proto každodenním programem, který nabízí možnost potkat se v těchto nelehkých chvílích u obrazovek a odreagovat se kvalitní hudbou.

On-line přenosy připravuje dočasné neformální sdružení s příznačným názvem Nechoď ven, za kterým jsou specialisté na streaming ze společnosti Pozitiv, jazz club U Staré paní a Bathroom Production Lukáše Prchala a Davida Hyska (stojí mimo jiné za úspěchem kapely Skety nebo Prague A Cappella Festivalem).

 

Program příštího týdne:

pondělí 23. března 2020

Libor Šmoldas Organ Trio

úterý 24. března 2020

DJ Gadjo & LOVESONG Orchestra

středa 25. března 2020

Allison Wheeler Quartet

čtvrtek 26. března 2020

MarZ

pátek 27. března 2020

Jakub Zomer Blues Bond

sobota 28. března 2020

Dorota Barová – sama

Změna programu vyhrazena.

 

Dorota Barová Foto: U Staré paní, oficiální zdroj

Dorota Barová
Foto: U Staré paní, oficiální zdroj

 

Kdy a v kolik

Koncerty začínají vždy ve 20.00 hodin a je možné na ně „zajít“ na web www.nechodven.cz. Všechny koncerty bude možné zhlédnout i z archivu a „návštěvníci“ mohou umělcům a organizátorům na koncerty přispět do virtuálního klobouku prostřednictvím jednoduchého odkazu.

Aktuální informace na www.facebook.com/ClubUStarePani/

 

Zdroj: U Staré paní

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.