Odšťavňovače Philips Avance Collection: Maximum šťávy, pohodlnější obsluha

Podobou počasí osciluje letošní zima mezi pozdním podzimem a brzkým jarem. Vyšší teploty a ještě vyšší vlhkost vzduchu nahrávají množení bakterií a virů či dokonce plísní. Základním krokem k ochraně organismu se tak stává posílení imunitního systému. Tomu napomáhá zejména dostatečný přísun vitamínů, nejlépe v přírodní formě. Odšťavňovače jsou pak ideálním řešením jak získat vitamíny a současně chutné osvěžení. Samozřejmě potěší, když dokáží ze zpracovávaného ovoce či zeleniny vytěžit maximum a poté nepotřebují náročné čištění.

philips-odstavnovachr1870

 

Přesně takové jsou odšťavňovače Philips Avance Collection, které díky inovativnímu systému pro extrakci šťávy s převráceným sítkem vytěží až o 10 % více šťávy než tomu bylo u předchozích modelů. V závislosti na typu ovoce nebo zeleniny je tak možné získat naráz až 2,5 l šťávy, aniž byste museli vyprázdnit nádobu na dužninu.

 

Bleskové čištění

O to se v nových modelech od Philipsu stará technologie QUICKClean využívající zmiňované nové sítko, u kterého je procesem elektrického broušení dosaženo dokonale hladkého povrchu. K vyčištění sítka stačí jen pár vteřin, kdy ho nečistot zbaví buď spršková kuchyňská baterie, ale i běžná kuchyňská houbička nebo kartáč. Navíc se dužnina v těchto odšťavňovačích hromadí pouze v nádobě pro ni určené, takže ji následně již nemusíte odstraňovat z míst, kam nepatří, jako je například víčko apod. Rychlému čištění nahrává i oblý design a jemný povrch bez rohů a štěrbin, což urychluje i mytí sběrné nádoby od dužniny.

 

Odšťavňovač Philips Avance Collection HR1871

Elegantní spotřebič v minimalistickém designu s vysokým příkonem 800 W a integrovaným zásobníkem na dužninu o obsahu až 1,6 l. Masivnímu tělu dominuje velká XXL plnicí trubice o průměru 80 mm, jíž projde většina plodů či kořenové zeleniny vcelku. Odšťavňovač disponuje dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody, zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu takříkajíc do poslední kapky. Díky technologií QUICKClean se snadno čistí, rychlé je i jeho opětovné sestavení po umytí. Inovativní sítko zabraňuje nevítaným ztrátám šťávy během odšťavňování. Systém Drip Stop pak zamezuje jejímu odkapávání na pracovní desku. Veškeré odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí.

philip-odstavnovac_hr1871

 

Odšťavňovač a lis na citrusy Philips Avance Collection HR1870

Rovněž technologií QUICKClean, výkonným motorem tentokrát s příkonem 700 W, dvěma nastaveními rychlosti pro měkké i tvrdé plody a plnicí trubicí XXL pro pohodlné vkládání plodů se může pochlubit i další nový model odšťavňovače značky Philips. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě, což usnadňuje čištění, všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce na nádobí. Také zvládne jednoduše vymačkat z nejrůznějšího ovoce a zeleniny i poslední kapku a poskytne tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy. Součástí příslušenství je ještě lis na citrusy s rotačním systémem pro snadné lisování. Praktická nálevka umožňuje přípravu šťávy přímo do sklenice.

 

Zuzana Ottová

Zdroj: Philips

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.