Obujte se do sportu a tance

Obutá-neobutá, hlásá oblíbená Werichova pohádka. Ale nejen princezny by rády splnily tento požadavek, v přeneseném slova smyslu by se tak chtěly cítit tanečnice a sportovkyně. Mít volnost a pohodlí bosé nohy, ale zároveň oporu a ochranu kvalitní obuvi. Tento nesnadný oříšek se rozhodla rozlousknout ve své nové kolekci známá značka sportovní obuvi BLOCH, která doplnila sortiment volnočasové a sportovní módy FEEL JOY!

bloch_wave

 

Čtyři typy speciálních sportovních bot spojují vysoký komfort a prvotřídní kvalitu spolu s atraktivním vzhledem, což ocení zejména milovnice tance či fitness. Pohodlné, „zdravé“ boty značky BLOCH nesou jméno světoznámého obuvníka a velkého milovníka tance Jacoba Blocha. Právě jeho velká láska k tanci a znalost náročnosti tanečních kreací pomohla vytvořit kolekce bot, které nohy podle slov výrobce při pohybu doslova hýčkají.

 

Obuv na zumbu Criss Cross

Taneční bota Criss Cross má rozdělenou podrážku a je vyrobena z kvalitních odlehčených materiálů. Bota je velmi flexibilní a poskytuje dostatečnou oporu klenby. Zaručuje stabilitu a fixaci nohy po celou dobu tance či cvičení. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Odlehčená PU mezipodešev se vzduchovým polštářem skvěle tlumí nárazy. Podrážka nebarví a nezanechává na parketách šmouhy.

 

Fitness obuv Lightening

Tato teniska byla vytvořena speciálně pro tanec a fitness. Prodyšná síťovina se syntetickou vrstvou dodává dostatečnou podporu chodidlům. Obuv je velmi lehká a noha v ní může dýchat. Vícevrstvá mezipodešev poskytuje odpružení a tlumí nárazy při prudkých pohybech, či doskoku. Vnější podešev působí jako brzda při jakémkoliv pohybu a nabízí stabilitu. Veselá barevnost navíc rozzáří celý outfit.
bloch_lightening

 

Taneční obuv Sneakers Wave

Trendy barvičky, kvalitní provedení a vysoké pohodlí. Teniska má opět rozdělenou podrážku a je vyrobena z kvalitních odlehčených materiálů. Bota je velmi flexibilní a poskytuje dostatečnou oporu klenby. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné a odolné proti zápachu a plísním. Odlehčená PU mezipodešev se vzduchovým polštářem výborně tlumí nárazy.

bloch_wave_2

 

Taneční obuv Amalgam

Velmi lehká taneční obuv z kůže a prodyšné síťoviny. Tenisky jsou lehké jako pírko a díky flexibilnímu střihu nabízejí svobodný pohyb bez omezení. Botka je odolná vůči zápachu a plísním a noha v ní může i během pohybu dýchat, nepotí se. Díky podšívce DRI-LEX se boty nekrčí, jsou prodyšné. Podrážka nebarví a nezanechává šmouhy na parketách.

bloch_amalgam

 

Obuv je k dostání na www.feel-joy.cz.

 

Zdroj: FEEL JOY!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.