Novinky SOLO: Podpalovací svitky a grilovací bukové štěpky

K létu neodmyslitelně patří posezení u táboráku a dnes také grilování. Značka SOLO proto i letos přichází s novinkami na přírodní bázi, které letní radovánky usnadní a vylepší. Podpalovací svitky pomohou s vrtošivým ohněm, bukové štěpky zase dodají charakteristickou vůni a chuť grilovaným pokrmům.

Solo - pomocníci pro grilování Foto: SOLO, oficiální zdroj

 

Ekologický podpalovač Solo Svitky

Pokud chceme při rozdělávání plamenů myslet také na životní prostředí, je fajn sáhnout po podpalovačích, které jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů a bez zátěže pro přírodu. Přesně takový je také ekologický podpalovač SVITKY.

Ač novinka, historie produktu sahá o století zpět, kdy se svitky používaly pro podpal v kotlích parníků. Svitky jsou vyrobeny z dřevité vlny původem z Orlických hor a velmi snadno a intenzivně (zprudka) se rozhoří. Jsou napuštěny vysoce kvalitním parafínem, který zajistí bezproblémové rozdělání ohně. Svitky hoří po dobu 10 – 12 minut, bez jakéhokoliv zápachu.

Kromě snadného rozdělání ohně i za vlhka patří Svitky mezi nejvhodnější podpalovač ke grilování. Užijeme je rovnež doma. Doporučují je například výrobci krbových kamen, neboť nepoškozují vnitřek topeniště. Nyní se navíc Svitky nově prodávají ve více velikostních provedeních – v menším balení vhodném na víkendový výlet, i ve finančně úsporné maxi variantě.

Solo Svitky Foto: SOLO, oficiální zdroj 

Novinka SOLO Svitky balení s 12 ks je ideální menší víkendové balení, vhodné jak na chatu, tak do batohu na výlet přírodou s vidinou táboráku či ideální „parťák“ na grilovačky s přáteli.

K dostání v hypermarketech Albert za cenu od 50 Kč.

 

SOLO Svitky balení s 32 ks – populární střední velikost, kterou užijeme jak v domácnostech k zapálení ohně, tak během setkávání s přáteli a rodinou nad dobrotami z grilu.

K dostání v prodejnách Bauhaus, Kaufland, Mountfield a hobbymarketech Obi
a Unihobby za cenu od 90 Kč

 

Rovněž novinka SOLO Svitky Maxi je balení se 100 ks, jež ocení všichni milovníci grilování či majitelé krbů a krbových kamen, kteří rozdělávají oheň často a v průběhu celého roku. 

K dostání v hobbymarketech Bauhaus a Unihobby za cenu od 250 Kč.

 

 

 

Solo grilovací štěpky bukové

Druhá novinka tradiční značky SOLO je určena milovníkům příjemné kouřové chuti grilovaných pokrmů. Štěpky před použitím ponoříme do vody na 30 minut, následně vlhké štěpky nasypeme pod gril mimo žhavé uhlíky (aby se nevznítily). V případě plynového grilu vložíme štěpky do alobalu a položíme mimo grilovací prostor. Bukové dřevo postupně vytváří aromatický kouř, který pokrmy příjemně provoní lehce uzeným nádechem, čímž zajistí opravdový gurmánský zážitek z hotového jídla.

K dostání v hypermarketu Albert a hobby marketech Unihobby za cenu 50 Kč.

Solo Grilovací štěpky bukové Foto: SOLO, oficiální zdroj

 

S dalšími produkty spojenými s pobyty v přírodě, rozděláváním ohně či grilováním se můžete seznámit v článcích: Ekologický podpalovač SOLO: Rozdělá oheň i po dešti  
Užijte si piknik s jednorázovým grilem či instantním uhlím SOLO 

 

Informace o všech produktech značky SOLO naleznete na jejím webu.

 

 

Zdroj: SOLO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.