Novinky SOLO: Aby byl oheň jen dobrým přítelem

Posedět u krbu a na chvilku zastavit čas, to je zimní sen snad každého z nás. Pokud si chceme této zimní romantiky užívat co nejčastěji, je dobré se o náš krb také řádně starat. Jedině tak nás totiž oheň zahřeje na těle i na duši. Bezpečná manipulace a dobrý tah komínu jsou základem.

Pohoda u krbu Foto: goodluz - Fotolia/SOLO, oficiální zdroj

 

Pro dokonalé pročištění spalinových cest krbů, ale také kamen a pecí slouží novinka tradiční české značky SOLO – Čistící poleno. K tomu, aby se nám snadno a zejména bezpečně přikládalo i jinak s krbem manipulovalo, je určena další novinka a to Rukavice ke krbu a grilu, a do třetice je to výhodný krbový set SOLO, v němž najdete pomocníky pro podpalování, ale také čištění skel, aby divoký rej ohně nezůstal skryt našemu zraku za černou oponou.

 

 

SOLO Čisticí poleno – čistič spalinových cest

Chemickou cestou odstraňuje nečistoty a usazeniny ze spalinových cest kamen, krbů a pecí. Zvyšuje průchodnost rour a komína, tím zároveň zvyšuje účinnost kamen nebo krbů. Zajistí optimální stav spalinových cest v intervalech mezi zákonem předepsaným mechanickým čištěním. Doporučená frekvence použití je dle četnosti topení jednou za dva až tři měsíce.

K dostání v hypermarketech Albert a hobby marketech OBI od 159 Kč.

SOLO Čisticí poleno  Foto: SOLO, oficiální zdroj

 

 

SOLO Rukavice ke krbu a grilu

Prstová rukavice  slouží jako mechanická a tepelná ochrana rukou při manipulaci s grilem, kamny nebo krbem i ostatními nástroji. je vyrobena z kvalitní štípané usně s bavlněnou podšívkou a praktickým ouškem k zavěšení. Na výběr jsou dvě varianty pro leváky a praváky.

K dostání v hypermarketech Albert, Kaufland v hobby marketech OBI a v prodejnách Mountfield od 119 – 149 Kč.

SOLO Rukavice ke krbu a grilu  Foto: SOLO, oficiální zdroj

 

Krbový set SOLO

Kromě pěnového čističe, který jsme pro vás před časem testovali, v něm najdete ještě dva pomocníci pro snadné rozdělání ohně SOLO – gelový podpalovač na přírodní bázi a otočný zapalovač, který je k balení dodán zdarma jako dárek.

Sada je k dostání v hobby obchodech Hornbach a Unihobby za cenu 249 Kč.

SOLO krbový set Foto: SOLO, oficiální zdroj

 

Více o produktech i firmě se dočtete na www.solo.cz

 

Zdroj: SOLO

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.