Novinkové krémy pro oživení barvy vlasů

Ať už vyznáváme přirozenost nebo bez barvení nedáme ani ránu, jedno nás všechny spojuje – chceme krásné a lesklé vlasy. Ne takové ty hutné „helmičky“, které nám občas vzešly z domácích pokusů o barvení a trvalou, ale hebké a už na první pohled zdravé. Na dosažení této mety cílí dvě novinky přírodní dánské vlasové kosmetiky NATULIQUE, vyživující barvicí krémy – Herbal & Mineral Semi-Colour & Tone Refresher.

Vlasy barvené barvícími krémy na přírodní bázi Foto: NATULIQUE, oficiální zdroj

 

Obě varianty (pro světlovlásky a tmavovlásky) obsahují přímé pigmenty a jsou plné cenných přírodních ingrediencí, které o vlasy během účinků zvýraznění barvy ještě pečují. Velkou výhodou je, že oba produkty jsou vhodné nejen na barvené, ale také na přírodní vlasy, jejichž barvu krásně zvýrazní a nechá vyniknout přirozeným tónům. Obě novinky jsou bohaté na přírodní organické složky, esenciální oleje, naopak neobsahují parabeny, silikony, SLS a pyšní se certifikáty Animal Cruelty Free, či 360 BIOCERT Standard a tudíž je ocení všichni, jimž není lhostejné zbytečné utrpení pokusných zvířat.

Barvicí krémy v sobě spojují přírodní ingredience a vysokou účinnost, díky pigmentům oživují barvu vlasů – a to jak přírodních, tak barvených. „Řada žen je nespokojená se svou přirozenou barvou vlasů z jednoho prostého důvodu – působí mdle, unyle, zkrátka nezajímavě. Pokud do své péče ženy zahrnou barvicí krém Semi-Colour & Tone Refresher, mohou si být jisté, že i přírodní vlasy dostanou nebývalý šmrnc, vynikne každý vyšisovaný pramen a vlasy celkově získají lesk a zdravý vzhled“ vysvětluje Filip Gregor, zakladatel salonu Organics, profesionální kadeřník, ambasador a distributor značky NATULIQUE v ČR.

 

Přírodní hýčkání
NATULIQUE vyživující barvicí krémy – Herbal & Mineral Semi-Colour & Tone Refresher mají skutečně pečující složení, obsahují například hydratační bambucké máslo, konečky zpevní olejíček z hroznových jader, mandarinkový olej působí jako antioxidant a vlasy chrání před venkovními nečistotami (smog), extrakt z pšeničných otrub dodá vlasům potřebné proteiny a zajistí antistatický efekt, zbaví vlasy nepříjemného elektrizování. Další pečující složky jsou například arganový olej (známý pro své posilující účinky), olej z jader broskví, extrakt z citronové kůry, grapefruitový olejíček a mnoho dalších.

Na výběr jsou dvě varianty:

Extreme Silver – vhodný pro blondýnky – neutralizuje nepříjemné žluté tóny vlasů, stejně jako výrazné šedé prameny. Pomůže dotvořit krásnou chladnou blond barvu vlasů. Je vhodný jak na barvené, tak i přírodní vlasy. Novinka je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 926 Kč.
Anthracite – vhodný pro tmavovlásky, ale také pro dodání šik odstínu přírodním šedinám. Zvýrazní tmavé tóny vlasů, nechá vyniknout jejich přirozenosti a dodá jim lesk. Je vhodný jak na barvené tak i přírodní vlasy. Novinka je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 926 Kč.
Použití je velmi snadné – krém rovnoměrně vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte působit 5-10 minut na vlasech barvených, 15-20 minut na přírodních vlasech. Důkladně opláchněte.

Semi-Colour & Tone Refresher Anthracite Foto: NATULIQUE, oficiální zdroj

Za přírodní barvou do přírodního salonu

Přírodní kadeřnický salon Organics by Filip Gregor nabízí profesionální kadeřnické služby na vysoké úrovni za použití přírodní vlasové kosmetiky. Salon sídlí v jedinečných historických prostorách na pražských Hradčanech. Mezi hlavní benefity salonu patří vysoká úroveň vlasové péče (od konzultací přes střihy a barvení až po doporučení následné domácí péči) a používání výhradně přírodní vlasové kosmetiky. Z nabízených služeb se liší od ostatních salónů především přírodními barvami na vlasy, které se svou kvalitou a účinností snadno vyrovnají profesionálním barvám s chemickým složením. Salon si zakládá na šetrnosti k životnímu prostředí i zdraví zákazníků. Řídí se heslem, že není nutné dělat kompromisy mezi přírodou/čistým složením a vynikajícími výsledky barvení či stylingu. Více na http://organics-prague.com.

 

Co je NATULIQUE

Přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Více na www.natulique.cz

 

Zdroj: NATULIQUE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.