Nová transparentní pouzdra pro Samsung Galaxy S6 a S6 edge

 

Pro své dvě nejnovější vlajkové lodě, Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, připravil Samsung další z řady propracovaných příslušenství – pouzdra z průhledného materiálu.

Flipové pouzdro Clear View Cover pro smartphony Galaxy S6 a S6 edge  Foto: Samsung, oficiální zdroj

Flipové pouzdro Clear View Cover pro smartphony Galaxy S6 a S6 edge
Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

Nejnovější smartphony Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge jsou vyrobené ze skla a kovu. Samsung tak mění dosavadní design svých mobilních zařízení a přizpůsobuje mu také příslušenství. Pro ochranu prémiových technologií a vzhledu obou typů smartphonů si zákazníci budou moci pořídit transparentní zadní kryt Clear Cover či flipové pouzdro Clear View Coverv několika barevných provedeních. Na českém trhu bude příslušenství k dostání postupně od 17. dubna 2015, kdy se oficiálně začne prodávat také Samsung Galaxy S6 a S6 edge.

 

Flipové pouzdro Clear View Cover

Novinka v nabídce flipových pouzder značky Samsung zaujme na první pohled. Zcela koresponduje se vzhledem i funkcemi Galaxy S6 a S6 edge a současně smartphony chrání před poškrábáním.

Nechává volný přístup ke všem konektorům a tlačítkům a i v případě Galaxy S6 edge přirozeně kopíruje tvar displeje zakřiveného po obou stranách. Aniž by bylo potřeba odklápět přední část pouzdra Clear View, je majitel telefonu okamžitě informován o aktuálním čase, stavu baterie či síle mobilního signálu a může také přijímat zprávy, upozornění a hovory. Odolný, a přitom lehký tvrzený plast, z něhož jsou flipová pouzdra Clear View Cover vyrobena, nechává rafinovaně prosvítat vzhled smartphonu přes syté barevné provedení. Clear View Cover bude k dostání v černé, zlaté, stříbrné, modré (pouze Galaxy S6) a zelené (pouze Galaxy S6 edge) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč s DPH.

 

 

Zadní kryt Clear Cover

Nejnovější typ krytu pro smartphony Galaxy S6 a S6 edge nechává vyniknout jejich osobitému vzhledu. Zařízení tak chrání proti mechanickému poškození, aniž by narušoval jeho design a tenký profil. Současně má uživatel volný přístup ke všem konektorům a tlačítkům. Kryt Clear Cover tvoří průhledný tvrzený plast doplněný o jemný rámeček v metalickém barevném provedení. Jeho odstíny odpovídají nabídce smartphonů, tedy zlaté, stříbrné, černé a v případě Galaxy S6 edge ještě smaragdově zelené barvě. Doporučená cena krytu Clear Cover je 699 Kč s DPH.

Zadní kryt Clear Cover v zeleném provedení pro smartphony Galaxy S6 a S6 edge  Foto: Samsung, oficiální zdroj

Zadní kryt Clear Cover v zeleném provedení pro smartphony Galaxy S6 a S6 edge
Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

Flipová pouzdra s kapsou a S View

Majitelé smartphonů Samsung Galaxy S6 a S6 edge si budou moci pořídit také oblíbené verze flipových pouzder značky Samsung – celistvá pouzdra s kapsou pro oba modely a pro Galaxy S6 také ve variantě S View s výřezem v přední části.

Zákazníci si budou moci vybrat také preferovaný materiál: buď látkové povedení s vystupujícím reliéfem tkaniny, nebo plastové provedení se vzorem kůže. Barvy pouzder opět korespondují s oběma nejnovějšími smartphony, k dostání tedy budou černá, zlatá, stříbrná a bílá flipová pouzdra pro oba modely, a navíc modré pouzdro v případě Galaxy S6, resp. zelené pro Galaxy S6 edge. Cena flipových pouzder bude 699 Kč s DPH v případě modelu s kapsou a 1 199 Kč s DPH za model S View pro Galaxy S6.

 

Zdroj: Samsung

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.