Novinkové Nikon COOLPIX: Styl, jednoduchost a propojitelnost se sociálními médii

Společnost Nikon aktuálně posílila svou populární řadu kompaktních fotoaparátů COOLPIX o tři nové přírůstky: propojitelný COOLPIX S3700 s vestavěným připojením Wi-Fi1 a technologií NFC2 pro snadné sdílení na sociálních médiích, stylový COOLPIX S2900 s 20 miliony pixelů a malým štíhlým tělem, a jednoduše použitelný COOLPIX L31 s 16 miliony pixelů.

Fotoaparát COOLPIX S2900 značky Nikon v ryze dámském designu Foto: Nikon, oficiální zdroj

Fotoaparát COOLPIX S2900 značky Nikon v ryze dámském designu
Foto: Nikon, oficiální zdroj

 

Ines Bernardesová, produktová manažerka fotoaparátů COOLPIX u společnosti Nikon Europe, komentuje dnešní uvedení nových fotoaparátů: „Bez ohledu na to, jestli jste velkými příznivci sdílení na sociálních médiích, rádi fotografujete každodenní život nebo pouze chcete zachytit důležité okamžiky s rodinou a přáteli, vždy vám nabídneme nový fotoaparát COOLPIX. Všechny přístroje jsou stylové, kompaktní a vybavené množstvím funkcí pro zábavné fotografování a získání snímků vynikající kvality. Tyto nové fotoaparáty jsou konstruovány tak, aby se staly perfektním doplňkem vašeho životního stylu.“

 

COOLPIX S3700

Štíhlý fotoaparát s 20 miliony pixelů pořizuje vysoce kvalitní snímky, u portrétů či skupinových fotek můžete navíc využít funkci Vylepšení vzhledu. O snadné zachycení veškerých akcí na snímcích a HD videosekvencích se stará objektiv s 8násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom3 rozšířit až na 16násobný. Dlouhá výdrž baterie zajišťuje, že je fotoaparát stále připraven k použití.  Snímky lze díky technologiím Wi-Fi1 a NFC2 okamžitě sdílet.

Fotoaparát COOLPIX S3700 značky Nikon  v modrém provedení Foto: Nikon, oficiální zdroj

Fotoaparát COOLPIX S3700 značky Nikon v modrém provedení
Foto: Nikon, oficiální zdroj

 

COOLPIX S2900

Novinkový fotoaparát od Nikonu disponuje 20 miliony pixely. Ideální je na stylové fotografování každodenních činností, neboť se bez obtíží vejde do kapsy nebo kabelky, a tudíž ho můžete mít stále při sobě.

Dostupný je v řadě barevných provedení a nabízí jednoduché ovládání. Objektiv s 5násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom3 rozšířit až na 10násobný, umožňuje lehce pořídit kvalitní makrosnímky a automatická volba motivových programů pro optimální nastavení fotoaparátu zaručuje kvalitu snímků jednoduchým stisknutím tlačítka. Funkce záznamu HD videosekvencí zachytí veškerou rodinnou zábavu a funkce Panoráma s asistencí se postará o působivé snímky krásných scenérií.

Fotoaparát COOLPIX S3900 značky Nikon  v ohnivě červeném zbarvení pláště Foto: Nikon, oficiální zdroj

Fotoaparát COOLPIX S3900 značky Nikon v ohnivě červeném zbarvení pláště
Foto: Nikon, oficiální zdroj

 

COOLPIX L31

Třetí novinkový fotoaparát s 16 miliony pixelů je snadno použitelný, spolehlivý a dostupný. A rovněž poskytuje očekávané výsledky. Objektiv s 5násobným optickým zoomem je ideální pro pořízení kvalitních portrétů a záznam HD videosekvencí samostatným tlačítkem umožňuje snadné přepnutí mezi fotografováním a videosekvencemi. Speciální efekty fotoaparátu jsou inspirací pro tvůrčí přístup k fotografování a skladné i snadno dostupné tužkové baterie AA dopřejí pokračování ve fotografování bez ohledu na to, kam právě cestujete.

Fotoaparát COOLPIX L31 značky Nikon v elegantním stříbrném provedení Foto: Nikon, oficiální zdroj

Fotoaparát COOLPIX L31 značky Nikon v elegantním stříbrném provedení
Foto: Nikon, oficiální zdroj

 

 

Zdroj: Nikon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.