Navington Contessa: kočárek, za kterým se na ulici otočíte

Kočárky značky Navington poznáte je na první pohled, jejich design je čistý a elegantní, inspirovaný, jak sám název napovídá, navy stylem. Výrobce, který dodává na trh rovněž osvědčené kočárky X-Lander, si zakládá na poctivém zpracování, staví na promyšlených, často i ručně řešených detailech, příjemných materiálech včetně eko kůže, dřeva či chromu a precizním prošití. Na kvalitě kočárků značky Navington  se pozitivně projevuje již 50 letá tradice a zkušenosti v oboru. Nemluvě o životní praxi majitele firmy coby otce od rodiny. Letošní novinkou je originální vintage model Contessa, ale i další modely mají co nabídnout.

Hluboký kočárek Navington Contessa prodává též firma  Babypoint  Foto: Navington/Babypoint, oficiální zdroj

Hluboký kočárek Navington Contessa prodává též firma Babypoint
Foto: Navington/Babypoint, oficiální zdroj

 

Zejména pak komfort nejmenších cestovatelů. Navington vyvinul vlastní regulovanou cirkulaci v hlubokých korbách, oceníte i tradiční houpací systém nebo odpružení s Anti-shock úpravou zmírňující nárazy. Komplexní řešení potřeb dítěte a jeho rodičů nese název Navington Connection System – NCS.

Trendem letošní kolekce jsou nové decentní odstíny. V nabídce je šest základních barevných verzí: Tasmania, Sardinia, Malta, Crete, Bali, Ibiza a dvě exkluzivní – písková Royal Collection SAND a sněhově bílá Royal Collection SNOW. Kromě hlubokých koreb a sportovních nástaveb jsou v těchto odstínech vyráběny také praktické tašky ke kočárkům. Samozřejmostí kolekce jsou zimní doplňky, moskytiéra, pláštěnka či stojánek na hlubokou korbu.

 

Konstrukce Corvet, prodává též firma Babypoint Foto: Navington/Babypoint, oficiální zdroj

Hluboký kočárek Corvet, prodává též firma Babypoint
Foto: Navington/Babypoint, oficiální zdroj

 

Kočár pro malé princezny i prince

Nevšední a velmi působivý vintage design hlubokého kočárku Navington Contessa vás upoutá na první pohled. Jedná se o limitovanou edici, která si zakládá na velkých elegantních 16″ kolech, nablýskané chromované konstrukci a potahu korby z kvalitní EKO kůže v modrobílém provedení. Kočárek disponuje klasickým houpacím systémem a regulovanou cirkulací vzduchu uvnitř hluboké korby. Vybrané části kočárku jsou dokonce poctivě ručně zpracovávané, například rukojeť z bukového dřeva nebo vnitřní úprava hluboké korby. Útulný interiér korbičky zakrývá ručně vyšívaná krajková záclonka. Exkluzivní taška ke kočárku je součástí výbavy.

Konstrukce s korbou a kolečky váží 23,2 kg. Doporučovaná prodejní cena je 23.400,- Kč.

Hluboký kočárek Navington Contessa ve vintage stylu prodává též firma  Babypoint  Foto: Navington/Babypoint, oficiální zdroj

Hluboký kočárek Navington Contessa ve vintage stylu prodává též firma Babypoint
Foto: Navington/Babypoint, oficiální zdroj

 

Výběr z dalších čtyř typů konstrukcí

Tradiční zpracování s velkými paprskovými koly a chromovým designem, natáčecí přední kola a klasické houpání nabízí kočárek Caravel. Model Corvet má hliníkový rám, Anti-shock systém zmírňující nárazy při jízdě a výbornou skladnost. Třetí konstrukce Galeon přesvědčuje ergonomickou brzdou, prostorným košíkem a snadnou manipulací i po složení. Součástí hlubokých kočárků je vždy patentovaný systém Ventibase, zajišťující regulovanou ventilaci vzduchu uvnitř korby. Sportovní nástavbu lze na konstrukce kočárků, kompatibilních například také s autosedačkami značky BeSafe , nasazovat obousměrně. Poslední model Scooner je čistě sportovní kočárek s hlubokou prodlouženou boudou a otočnými předními koly s možností aretace, svou operativností se tedy přibližuje kočárkům typu golfové hole.

Navington nabízí ještě jednu konstrukci, statickou, na níž snadno nacvaknete hlubokou korbu, sportovní nástvabu, nebo autosedačku. Nemusíte tak miminko budit po příchodu z procházky a nemusíte se obávat znečištění podlahy od kol kočárku. Konstrukce Dock může spolu s korbou sloužit i jako náhrada postýlky v prvních dnech života. Složený Dock navíc zabírá velmi málo místa.

 

Pro více informací navštivte www.navington.cz, www.babypoint.eu nebo fb Babypoint

 

Zdroj: Navington, Babypoint

1 komentář

    • Květa on 15.9.2015 at 12:52

    Odpovědět

    Mně se vintage styl moc líbí, ale přiznám se, že kočárek tohoto stylu mi k srdci asi nepřiroste.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.