Na Sedmihorském létě vystoupí dvě legendy: Marie Rottrová a Paddy Kelly

Hudební a divadelní Sedmihorské léto letos připravilo jedenáct samostatných akcí, během nichž se vystřídaly, nebo ještě vystřídají, na pódiu v Sedmihorkách u Turnova více než čtyři desítky velkých osobností. V tuto chvíli se do Českého ráje chystá Marie Rottrová a také Paddy Kelly z Kelly Family.

 

Sedmihorské léto 2017 čekají poslední čtyři akce tohoto roku. Pokud jste ještě nestihli zajít na žádné představení, nebo koncert tohoto oblíbeného celoletního festivalu, máte posledních pár možností.

Čtvrtek 17. srpna bude patřit stálicím české hudební scény, Marii Rottrové. Mezi její největší hity patří Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, Markétka nebo Lásko, voníš deštěm. Zpěvčka vystoupí společně se svou doprovodnou kapelou Neřež a celý koncert bude umocněn atmosférou Sedmihorského léta.

Marie Rottrová odpovídala také tradičně na otázky Sedmihorského léta.  Jednou z ní byla: Čeká Vás vystoupení v rámci Sedmihorského léta, což je jedna z nejoblíbenějších akcí v našem regionu. Určitě vás čeká krásný zážitek v atmosféře tohoto „festivalu“. Budete zpívat pod obrovskou pergolou… Co vy a zpívání venku? 

Už se těším na vystoupení v rámci vašeho festivalu, v létě sice nechci koncertovat, ale letos jsem udělala výjimku. Ráda zpívám pod širým nebem, má to zase úplně jinou atmosféru než v sálech. Publikum je uvolněnější, spontánněji reaguje a já vlastně taky.

Sedmihorské léto 2017: Marie Rottrová  Neřež - plakát Oficiální zdroj: Sedmihorské léto

 

Druhou akcí v tomto týdnu bude sobotní festival Happy Faces Festival, který začne v 18 hodin a na pódiu se vystřídají Alžběta Kolečkářová, Vlasta Horváth a kapela Public Relations. Ti připraví půdu a atmosféru pro hvězdu festivalu – frontmana skupiny Kelly Family Michaela Patricka Kellyho, českým posluchčům známého jako Paddy Kelly. Ten přijde na scénu ve 21 hodin.

Půjde tak po skupinách Alphaville a Smokie o další zahraniční legendu, kterou Sedmihorské léto hostí.

Sedmihorské léto však pokračuje stále dál. A tak se diváci mohou těšit ještě na komedii Rukojmí bez rizika, kde hraje hlavní roli Václav Vydra. Zasmát se můžete přijít ve čtvrtek 24. srpna. Týden na to už se všichni budeme loučit s prázdninami, což nám zpříjemní koncert kapely Čechomor.

Sedmihorské léto 2017: Rukojmí bez rizika - plakát Oficiální zdroj: Sedmihorské léto

Informace o všech festivlových akcích najdete na www.sedmihorskeleto.cz.  

Vstupenky na www.evstupenka.cz.

 

Zdroj: Sedmihorské léto

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.