Na scéně Sedmihorského léta se vystřídají tři legendy

Následující dva týdny budou v Sedmihorkách u Turnova patřit třem hudebním legendám, třem zástupců odlišných stylů. Každý se představý jedinečným programem. Hudební maraton začne už tento čtvrtek 27. července Václavem Neckářem, v úterý 1. srpna oslaví neuvěřitelných 40 let na scéně folkrockový AG Flek a ve čtvrtek 3. srpna vystoupí nezaměnitelné uskupení Hradišťan. 

Koncert Václava Neckáře - plakát Oficiální zdroj: Sedmihorské léto

 

Sedmihorské léto má za sebou již čtyři akce z celkového počtu jedenácti. Na pódiu oblíbeného festivalu letos vystoupily již více než tři desítky osobností z hudební a divadelní branže. Mezi další vystupující letos ještě přibude Marie Rottrová, Paddy Kelly z Kelly Family, Čechomor a poslední letošní představení Rukojmí bez rizika v hlavní roli s Václavem Vydrou.

Pavel Šporcl na Sedmihorském létě 2017 Foto: Jitka Maděrová/Sedmihorské léto, oficiální zdroj

Pavel Šporcl na Sedmihorském létě 2017
Foto: Jitka Maděrová/Sedmihorské léto, oficiální zdroj

 

 

Václav Neckář

Koncert legendy české popmusic Václava Neckáře a jeho kapely Bacily podtržený smyčcovým kvartetem bude významnou událostí na Sedmihorském létě. Vystoupení s kvartetem je připraveno speciálně pro Sedmihorské léto a diváci se tak mohou těšit na neotřelé aranže velmi známých písní nejen z posledního alba Mezi svými, ale také další známé a populární písně i balady z průřezu celé kariéry tohoto legendárního zpěváka.

 

AG Flek

Zlínská skupina položila v 80. letech základy tuzemskému folkrocku. Letos slaví 40 let na scéně a oslaví je také koncertem na scéně Sedmihorského léta. Letos navíc skupina AG FLEK vydává novou desku. Na Sedmihorském létě uslyšíte jejich největší hity, ale i novinky právě z nové desky. Milovníci folkrocku by tuto akci neměli propásnout. Speciálním hostem bude kapela ZHASNI.

 

Hradišťan

Po pěti letech se vrací na Sedmihorské léto ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem v němž spojuje různé hudební žánry a proudy. Hradišťan je právem považován za originální fenomén české kulturní scény. Koncert podtržený atmosférou Sedmihorského léta slibuje hity jako Voda má, Sehradice nebo Slunovrat.

 

Více informací njdete na www.sedmihorskeleto.cz.

 

 

Zdroj: Sedmihorské léto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.