Medvídek Marionnaud přináší i letos radost a pomoc

Tak jako v předchozích letech přichází i před letošními Vánocemi síť parfumerií Marionnaud s nabídkou charitativní plyšové hračky. Tradiční medvídek navozuje asi v každém z nás vzpomínky na dětství, je symbolem dobráckého přátelského kamaráda s nímž se tak dobře usínalo. Proč tedy „teddyho“ nepořídit dětem nebo třeba i sobě a současně nepřispět k radosti a spokojenosti těch, jimž osud naděloval poněkud macešsky. Čas na nákup medvídka bude od 1. prosince až do Štědrého dne. Méďa stojí 299 Kč a částka 200 Kč bude již potřetí věnována na podporu plnohodnotného a samostatného života zrakově postižených lidí.

Marionnaud: Charitativní medvídek Foto: Marionnaud, oficiální zdroj 

 

Vánoční čas patří k dárkům, ale nejen dárkům v rámci rodiny a přátel, ale celkově se více zamýšlíme nad dobrými skutky, nad pomocí potřebným. Ostatně se v tomto čase pořádá také řada sbírek, charitativních akcí či koncertů. Koupí sněhově bílého medvídka uděláme hned dvojí radost – obdarovaného potěší roztomilý méďa a nás bude hřát dobrý skutek.

„Letos jsme se již potřetí rozhodli naši pomoc směřovat Sdružení Okamžik, které se stará o podporu kvalitního života lidí se zrakovým postižením a efektivně propojuje handicapované se světem lidí bez postižení,“ vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud a dodává: „Takto přesně víme, kam naše pomoc půjde, a jsme si jistí, že těchto 200 Kč z každého plyšového medvídka půjde na dobrou věc.“

Charitativní medvídci budou v síti parfumerií Marionnaud k dostání od 1. prosince až do Štědrého dne, tj. do 24. prosince nebo do vyprodání zásob.

 

 

Sdružení Okamžik

Nabízí lidem se zrakovým postižením jednorázovou i dlouhodobou pomoc profesionálně vedených odborníků v rámci sociálně-aktivizačních služeb pro osoby se zrakovým postižením akreditovaných u MPSV. Pomáhá také dětem se zrakovým postižením, zajišťuje například pravidelné doprovody do školy, na zájmové aktivity, atd. Okamžik rovněž poskytuje psychickou podporu a poradenství v otázkách samostatného života lidí se zrakovým postižením.

 

 

Zdroj: Marionnaud

1 komentář

  • Jana on 12.11.2020 at 08:43

  Odpovědět

  Dobrý den,
  můžete mi prosím pomoci sehnat medvídky Marionnaud – bílý, šedý, béžový s hnědou mašlí.¨
  Předem děkuji – Jana.

  rpjana@email.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.