Malý a velký pomocník od značky Fieldmann

Česká značka zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu přichází na trh s dalšími pomocníky. První, všestranný, který se přitom vejde do kapsy, ocení každý, kdo chce mít vždy po ruce pomocníka na drobné akutní situace doma i na cestách. Druhý je pak určen všem, kteří se nebojí pustit do větší údržby či oprav v domácnosti.

Fieldmann Multi tool  Foto: © Arazim/Atin Studio/Fieldmann, oficiální zdroj

Fieldmann Multi tool
Foto: © Arazim/Atin Studio/Fieldmann, oficiální zdroj

 

 

Potřebujete doma opravit elektrický vypínač, kabel u vysavače nebo si otevřít láhev piva na výletě? Pak stačí sáhnout do kapsy pro praktický a multifunkční nůž Fieldmann FDM 5010 Multi tool. S multifunkčním žebříkem Fieldmann FZZ 4007 zase snadno vyměníte žárovku nebo vymalujete i na méně přístupných místech.

 

 

Malé, ale všestranné nářadí do kapsy

Přišroubovat, uříznout, zapilovat, odštípnout, otevřít, utáhnout… A tak by se dalo pokračovat a stejně bychom asi nevyjmenovali všechny činnosti, na něž se hodí malý, zato všestranný pomocník značky Fieldmann: nářadí FDM 5010 Multi tool, které ve složeném stavu vypadá jako kapesní nůž. Ten v sobě ukrývá celkem jedenáct různých nástrojů, všechny jištěné bezpečnostní pojistkou pro bezproblémovou manipulaci.

Základem jsou kombinované kleště, které kromě standardních funkcí pomohou i třeba s odstraněním izolace z kabelů. Na šroubování je nářadí vybaveno hned dvěma plochými různě velkými šroubováky a jedním křížovým. Na drobné řezání si troufne pilka s ozubenou šesticentimetrovou čepelí z nerezové oceli a nerovnosti zarovnáte šikovným pilníkem. Multifunkční nářadí FDM 5010 samozřejmě nabízí i malý a velký nůž s čepelemi z nerezové oceli o délce 3 cm a 6 cm. Po dobře vykonané práci, ať už při řemeslných opravách doma nebo někde v terénu, určitě oceníte otvírák, kterým si za odměnu otevřete láhev, ale i konzervu.

Doporučená cena je 329 Kč.

Fieldmann Multi tool  Foto: © Arazim/Atin Studio/Fieldmann, oficiální zdroj

Fieldmann Multi tool – kleště
Foto: © Arazim/Atin Studio/Fieldmann, oficiální zdroj

 

 

Multifunkční žebřík Fieldmann v sobě skrývá žebřík, štafle i lešení

Multifunkční žebřík Fieldmann FZZ 4007 v rozloženém stavu dosahuje délky 360 cm a jako štafle vám přidá až 174 cm. Tři sofistikované kloubní mechanismy rozdělují žebřík do čtyř částí, které lze nastavit a zaaretovat v různých úhlech tak, aby vyrovnaly výškové rozdíly terénu a štafle šly použít třeba pro bezpečné malování na schodišti. Dokoupit k nim lze ještě dvě kovové desky FZZ 9007 (o rozměrech 85,5 x 32 cm a 57,5 x 32 cm), s kterými z multifunkčního žebříku Fieldmann FZZ 4007 vytvoříme lešení s plošinou ve výšce 98 cm pro pohodlnou práci nejen doma, ale i v exteriéru. Speciální konstrukce z pevné slitiny hliníku zaručuje vysokou stabilitu štaflí, které stejně jako kovové desky mají nosnost až 150 kg. Přitom je multifunkční žebřík poměrně lehký (11 kg) a dobře přenosný, díky kloubům je i skladný a v kufru auta ho tak snadno převezete.

Doporučená MO cena žebříku Fieldmann FZZ 4007 je 1599 Kč.
Dvojici kovových desek FZZ 9007 lze dokoupit za doporučenou MO cenu 499 Kč.

 

 

Více informací o sortimentu i značce najdete na www.fieldmann.cz.

 

 

Zdroj: Fieldmann

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.