Luba Skořepová: Devadesátka pokračuje

Je to přesně rok, co nestorka divadelních prken i filmového pásu oslavila úžasné 90. narozeniny a rozjela se do nové desítky stylově, na motorce. Tak ji představil jeden ze netradičních snímků kalendáře na letošní rok, v němž pózovala jako pravá modelka. Vtip a nadhled s jakým se Luba Skořepová této nové role zhostila si můžete připomenout v našem článku Luba Skořepová jede devadesátkou a dnes se k tomu podívat, jak probíhala část oslav letošních, kdy jí k devítce přibyla jednička.

Luba Skořepová ve vířivce Foto: Josef Edvard Gregor, Kloboukfilm, oficiální zdroj

Luba Skořepová ve vířivce
Foto: Josef Edvard Gregor, Kloboukfilm, oficiální zdroj

Ačkoli si stále vitální Luba Skořepová na velké oslavy nepotrpí a 91. narozeniny nebere jako důvod k ovacím, dárek v podobě wellness pobytu přijala s radostí. „Jsem zvyklá na podobné procedury z třeboňských lázní, kam jezdím každé léto už patnáct let, ale jinak nikam nechodím“, svěřila se oslavenkyně. „Masáže a koupele mám přitom moc ráda!“

To ale herečka, která stále účinkuje v několika pražských divadlech netušila, že ji kromě relaxační masáže a plavání v bazénu čeká také vířivka. Tu do této doby neznala, a tak nějakou chvíli trvalo, než překonala obavy z vířivé koupele. „Je to opravdu bezpečné?“, neskrývala obavy z neznámé procedury. Následovalo tedy vypnutí víření a teprve poté, co si Luba Skořepová vířivku „osahala“ zevnitř, mohla obsluhující slečna whirlpool znovu zapnout.  „To je tedy vynález!“, libovala si po chvíli a ve vířivce se s rozkoší sobě vlastní zabydlela na následujících dvacet minut. Ven se jí nechtělo, ani když slyšela, že už ji čeká tolik oblíbená masáž. „Když ono je to tak příjemné … Můžu na to chodit i v Praze?“, ptala se personálu hotelu Podhrad v Hluboké nad Vltavou, kde si narozeninové wellness služby užívala. Teprve po ujištění, že vířivku mají v Praze na mnoha místech, byla ochotna koupel opustit.

Luba Skořepová na masáži Foto: Josef Edvard Gregor, Kloboukfilm, oficiální zdroj

Luba Skořepová na masáži
Foto: Josef Edvard Gregor, Kloboukfilm, oficiální zdroj

 

Tím ovšem narozeninová oslava ani zdaleka nekončila. Protože je Luba Skořepová požitkářka i co se gastronomie týče, čekal ji oběd dle vlastního přání: kulajda s čerstvými lesními houbami, tvarohové knedlíky plněné švestkami a desert v podobě nevšedního narozeninového dortu. „91 svíček se jim tam nevešlo, tak mám na dortu ohňostroj!“, smála se oslavenkyně, jíž smysl pro humor rozhodně nechybí. „A doufám, že mi nenesete kytku, ale dobré bílé vínko …“, pokračovala herečka, která je toho názoru, že květiny patří do hlíny a víno na oslavu. 

 Oslavenkyně s dortem Foto: Josef Edvard Gregor, Kloboukfilm, oficiální zdroj

Oslavenkyně s dortem
Foto: Josef Edvard Gregor, Kloboukfilm, oficiální zdroj

A jaké že má čerstvá jednadevadesátnice přání do budoucna? „Moc ráda bych si ještě zahrála ve filmu, ideálně komedii. A může se točit klidně na Hluboké, když si o pauzách budu moct odskočit do vířivky!“

 

 

Zdroj: Kloboukfilm

 

                                                                                                                                       

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.