LED pouzdro pro GALAXY Note 4: Ochrana, elegance, informace

K ochranné a estetické funkci svých flipových pouzder přidává Samsung zcela novou, informativní vlastnost. Nejnovější LED flipové pouzdro s kapsou určené pro Samsung GALAXY Note 4 je opatřeno celkem 119 LED rozmístěnými do 7 řádků, pomocí nichž se zobrazují světelné piktogramy, jejichž prostřednictvím je majitel smartphonu neustále a přitom diskrétně informován například o příchozím nebo zmeškaném hovoru či zprávě, aniž by ho musel  snímat a kontrolovat displej mobilního telefonu. Diody zobrazují také aktuální čas, stav baterie, hlasitost, budík, hudební přehrávač.

LED flipové pouzdro s kapsou Samsung Foto: Samsung, oficiální zdroj

 

LED flipové pouzdro s kapsou se nasazuje namísto zadního krytu GALAXY Note 4, čímž dochází k propojení s telefonem. Displej smartphonu tak může zůstat vypnutý a uživatel bude přesto stále v kontaktu se svým okolím.  Při otevření pouzdra se displej telefonu automaticky zapne a naopak vypne po jeho zavření. K dalším velmi praktickým vlastnostem LED flipového pouzdra patří vnitřní kapsa pro uložení například vizitky či platební karty.

Novinkovou technologii LED flipového pouzdra s kapsou z dílny společnosti Samsung podtrhuje luxusní zpracování. Povrch z materiálu připomínajícího kůži je odolný a příjemný na dotek. Design dotažený do nejmenšího detailu se vyznačuje precizně zarovnanými hranami a elegantním prošíváním po okrajích. Na českém trhu bude k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení za
doporučenou cenu 1 599 Kč s DPH.

 

Zdroj: Samsung

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.